החשיבות של ביטוח תכולה בעת אחסון תכולת דירה

ישנם לא מעט מצבים בחיים שתופסים אותנו כשאנחנו לא בדיוק מוכנים ונדרשים לאלתר ולמצוא פתרונות זמינים ויעילים.  אחד המצבים הנפוצים הוא בעת מעבר דירה או עזיבת דירה באופן לא מתוכנן. תקופה זו לרוב מאופיינת בחוסר שקט, קל וחומר כשמדובר במקרה בו נוסף משתנה שלא ציפינו לו למשוואה

מחסנים לאחסון תכולת דירה מאפשרים לנו להתמודד עם מגוון רחב של מצבים לא צפויים, כמו לדוגמה במקרה שבו קרוב משפחה הולך לעולמו ויש לאחסן את עזבונו במשך מספר חודשים, במקרה שבו הדירה החדשה עדיין לא מוכנה לאכלוס, אבל את הדירה הנוכחית יש לעזוב, במקרה שבו המשפחה עוברת לחו"ל לתקופה של שנה או פחות מכך ועוד.

מה שרבים לא מודעים אליו זה שגם כשמדובר בחברת אחסון מקצועית ואמינה, הרי שאין זה אומר כי ניתן לוותר על ביטוח התכולה במהלך תקופת האחסון.

האם האחריות שמספקת חברת האחסון לא מספיקה?

רבים מאלו ששוכרים שטחי אחסון מאמינים באמת ובתמים כי בכל מקרה של נזק מקטן ועד נרחב, חברת המחסנים תדאג לפצות אותם בהתאם לצורך. שימו לב – האמונה הזו אולי רווחת, אבל היא בעיקר שגויה ואפילו מסוכנת. נכון, במקרים מסוימים אכן חברות האחסון שילמו פיצויים ללקוחותיהן, אך ברוב המקרים מדובר על פיצוי נמוך יחסית לנזק שנגרם לרכוש ובחלק ניכר מהמקרים אם לא ברובם המוחלט, עד לקבלת הפיצוי הכספי, נאלצו הלקוחות לעבור דרך חתחתים לא פשוטה ואף מייגעת.

לדאוג לביטוח תכולת דירה ולישון בראש שקט

לא מעט תרחישים יכולים להוביל להרס של הציוד הנמצא באחסון כשבין היתר מדובר בשיטפון, שריפה, פריצה, דליפה של נוזלים מצנרת ועוד. גם במקרים שבהם חברות האחסון נוטלות על עצמן אחריות לנזק, הרי שבדרך כלל הפיצוי הכספי שמקבלים הלקוחות, הוא לכל היותר בגובה ערכו של הרכוש.

באמצעות ביטוח תכולה לא זו בלבד שניתן להבטיח קבלה של פיצויים במקרה של נזק כתוצאה ממגוון רחב של אירועים לא צפויים, אלא שרק על ידי רכישה של פוליסת ביטוח תכולה, ניתן ליהנות משקט נפשי בידיעה שגובה הפיצוי יהיה לפחות בגובה ערך הרכוש הניזוק בפועל.

השקעה קטנה, אך משתלמת

ישנם רבים הפוסלים את רעיון ביטוח התכולה בתקופת האחסון על הסף משום שהם סבורים שמדובר בהשקעה רצינית מאוד של כסף. מאחר וטווח המחירים רחב מאוד ומכיוון שעלות הביטוח משתנה בהתאם לכמות הציוד, ערכו ופרמטרים רבים נוספים, הרי שאין באפשרותנו לספק לכם מידע מדויק בנוגע לעלויות הכרוכות בביטוח תכולה.

עם זאת, בדרך כלל מדובר בכמה עשרות שקלים עבור כל חודש אחסון. אין ספק שמדובר בהשקעה קטנה מאוד בשביל שקט נפשי וידיעה ברורה שבמקרים לא צפויים שיגרמו לנזקי רכוש – יהיה מי שידאג לפצות אתכם.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם בביטוח, בהלוואה ובפנסיה

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח או תצפו בקלות בנתונים הפנסיונים שלכם, תקבלו אישור מיידי להלוואה שחיפשתם במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

ממתין
פנייתך התקבלה

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור