ביטוח משכנתא

אנחנו פועלים למען שדרוג המערכת, על מנת שנציג את הצעות המחיר המשתלמות ביותר גם בביטוחי משכנתא. המערכת תחזור לפעילות בקרוב.
מערכת של השוואת מחירי ביטוח למשכנתא: מלאו מספר פרטים וקבלו הצעות מחיר און ליין תוך 30 שניות עבור ביטוח משכנתא מגופי הביטוח המובילים בישראל

ביטוח משכנתא Wobi – הגנה מושלמת על חיים ורכוש

ביטוח משכנתא הוא נגזרת של ביטוח חיים וביטוח מבנה הייעודיים ללקוחי משכנתאות לקניית דירה. על פי חוק יש לבטח את המשכנתא על מנת שבמקרה של פטירת נוטל ההלוואה או ייגרם נזק מהותי לנכס, ניתן יהיה לכסות את ההלוואה. מאחר ומרבית הדירות בישראל נרכשות במימון משכנתא בנקאית, ביטוח המשכנתא הוא מרכיב חובה ובלתי נפרד מפוליסות הביטוח של בעלי הדירות הללו.

Wobi – מי אנחנו

האתר מופעל על ידי וובי סוכנות לביטוח בע"מ הפועלת ברישיון (מספרו: 514422187) המפקח על הביטוח של מדינת ישראל. וובי רשאית לפעול בתחומי ביטוח כללי וביטוח פנסיוני.
בכל מקרה של תביעה לחברת הביטוח, מחלקת התביעות של Wobi תעמוד לרשותכם מהרגע הראשון ותנחה אתכם בתהליך התביעה עד לסיומה.

השוואת מחירי ביטוח משכנתא באינטרנט

רכישת ביטוח חיים, כולל ביטוח חיים למשכנתא, הוא תהליך מורכב יחסית, אך אתר וובי פישט את התהליך והפך אותו לקל וידידותי כך שמתאפשר ללקוחות בעלי בריאות תקינה לבצע את תהליך ההשוואה והקנייה באתר Wobi. האתר עובד עם כל חברות הביטוח שמוכרות ביטוחי משכנתא.

למה להשוות מחירי ביטוח חיים למשכנתא?

רוב האנשים אינם מודעים לזכותם לבטח את המשכנתא בחברת ביטוח בלתי תלויה ולא בבנק שממנו נטלו את ההלוואה. ברוב המקרים, חברות הביטוח מציעות מחירים אטרקטיביים יותר לביטוח המשכנתא שמאפשרים חיסכון של אלפי שקלים לאורך תקופת החזר המשכנתא (תקופת ההחזר של משכנתא ממוצעת היא כ-20 שנה).

ביטוח חיים למשכנתא

מרכיב ביטוח החיים בפוליסת ביטוח משכנתא מעניק פיצוי כספי לבנק במקרה של פטירת אחד הלווים. גובה הפוליסה יקבע בהתאם לסכום ההלוואות שעוד נדרש הלווה לשלם בנקודת הזמן בה היא ממומשת בתוספת ריבית והצמדה. ניתן להרחיב את מרכיב ביטוח החיים כך שיכלול גם מחלות קשות או נכות חלקית. הרחבות אלו מיועדות לאנשים בעלי מצב בריאותי בעייתי או אנשים מבוגרים.

ביטוח מבנה למשכנתא

מרכיב ביטוח המבנה ממומש כאשר נגרם נזק לנכס המגורים הנובע משריפה, הצפה, רעידות אדמה וכו'. ביטוח מבנה למשכנתא אינו כולל כיסוי ביטוחי לנזק הנגרם לתכולת הדירה.

ביטוח המבנה הינו מרכיב חובה בביטוח המשכנתא.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם בביטוח ובהלוואה.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח או תקבלו אישור מיידי להלוואה שחיפשתם במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור