הבדל של עשרות אחוזים בביטוח הנסיעות בין חברות הביטוח השונות

ביטוח נסיעות לחו"ל צריך להיות מותאם לתכנית הטיול שלכם, לא תמיד נותנים עליו מספיק את הדעת: הצורך בהגנה. גם אם תכננתם היטב את כל הפרטים הקטנים של הנסיעה שלכם, תרחישים שונים עלולים להפתיע אתכם, במיוחד אם הם מחוץ לשליטתכם

בדקנו ומצאנו! הבדל של עשרות אחוזים בין חברות הביטוח השונות

כך, למשל, אתם עלולים, חלילה, להיקלע למצב בריאותי המוגדר כמקרה חירום, אתם עשויים להזדקק לחילוץ והצלה, המטען שלכם עלול להיגנב, או שאם יצאתם לטיול המאופיין בספורט אתגרי, אתם עלולים להיפגע.

הפוליסה הנכונה תעזור לכם לכסות את הוצאותיכם, וככל שהנסיעה שלכם גדולה יותר, מבחינה כלכלית ומבחינת היקף ומשך זמן הטיול, כך חשוב יותר לרכוש פוליסה מתאימה.

אפשרויות פוליסות הביטוח, לפחות במבט ראשון, נראות אינסופיות. לכן כדי לעזור לכם לקבל את הכיסוי הנכון שמתאים לכם, חשוב לבצע השוואה בין הפוליסות השונות, ולהבין את האפשרויות שלכם.

קרדיט: בוקר אור ערוץ 10

סוגי כיסויים בביטוח נסיעות לחו"ל

האפשרויות הנפוצות ביותר בביטוח נסיעות לחו"ל כוללות כיסויים למקרים הבאים:

  • מצבים רפואיים
  • אובדן כבודה
  • פינוי בטיסה לארץ בעקבות מצב חירום רפואי
  • פינוי לבית חולים בעקבות תאונה
  • ביטול נסיעה
  • ספורט אתגרי
  • קיצור משך הטיול
  • ספורט חורף

כדי להבין על מה אתם משלמים, לפניכם שתי דוגמאות לשני כיסויים נפוצים בביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטול נסיעה

זהו סוג כיסוי נפוץ של ביטוח נסיעות לחו"ל, ומטרתו היא מניעת הפסד תשלומים שנגרמים כתוצאה מביטול בלתי נמנע של הנסיעה, כמו למשל בעקבות מוות במשפחה.

חשוב להבין מראש את ההצעות המוגשות לכם בביטוחים השונים למקרה זה, להבין כיצד בדיוק כל חברה מגדירה את הכיסוי, ולרכוש את הפוליסה המתאימה רק לאחר בירור והשוואה.

ביטוח רפואי

חשוב מאוד לרכוש פוליסת ביטוח רפואי לפני שטסים לחו"ל. פוליסת ביטוח זו מיועדת לכיסוי הצורך ברכישת תרופות במהלך הטיול, הוצאות הנגרמות בגין אשפוז או טיפולים רפואיים, טיפולי שיניים, צורך בפינוי במטוס לארץ בעקבות תאונה או מצב חירום רפואי, או פינוי לבית חולים אם חלילה נקלעתם לתאונה.

קיימת אפשרות להפחית את עלויות הפוליסה לנסיעה המתוכננת על ידי הסרת כיסוי איתור וחילוץ, וחבות לצד ג', אפשרות נוספת היא הוספת כיסויים מתאימים לפוליסת הביטוח הבסיסית, עם תמחור נפרד.

 לא רוכשים ביטוח לפני שמשווים

ברוב המקרים, הביטוח כרוך בתשלום מספר דולרים בודדים ליום, כדי לקבל את הביטחון והשקט הנפשי במהלך הטיול, אך לפני שתבחרו את הפוליסה, גם אם היא נראית לכם מתאימה, הקדישו עוד מספר רגעים להשוואות בין הביטוחים והחברות השונות ותוכלו לחסוך עד עשרות אחוזים בין ההצעות השונות.

באתר וובי תמצאו את המידע המקיף הנוגע לכיסויי הביטוחים השונים במסגרת נסיעות לחו"ל, ותוכלו לבצע בקלות ובמהירות השוואה בין הסוגים השונים, על מנת לקבל את ההחלטה המושכלת לגבי הפוליסה שמתאימה לכם.

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור