דרישות מיגון בעת רכישת ביטוח מקיף

רכישה של ביטוח מקיף לרכב נראית עבור רבים מאיתנו כסוגיה כלכלית, ותו לא: הרי אם נשלם את הפרמיות, ברור שחברת הביטוח תאשר את הפוליסה, לא? ובכן, העובדות מראות כי המציאות רחוקה מלהיות כך. למעשה, ישנן דרישות סף שהנהג צריך למלא על מנת שהפוליסה שלו תאושר, כשאחת המרכזיות היא מיגון נאות לרכב.

למה צריך מיגון לרכב?

ראשית, חשוב להבין מדוע בכלל דרישות מיגון מהוות תנאי סף לאישור פוליסות ביטוח מקיף. יש לכך שני מספר היבטים. ראשית, כמובן שמיגון נאות של הרכב מקטין מאד את הסיכונים לגניבה שלו, ועקב כך מקטין גם את ה"סיכון" של חברת הביטוח. במילים אחרות: כשרכב הוא בעל אמצעי מיגון נאותים, קטנה הסבירות להפעלת הביטוח, על כל המשתמע מכך.

על מנת להפוך את התמונה למורכבת יותר, רצוי להסתכל על סוג כלי הרכב אשר אכן מועד לגניבה. יהיו אלה לרוב דגמים יקרים יותר, או לכל הפחות אלה הנדירים. כלומר, כשבוחרים לבטח את הרכב באופן המקיף ביותר, נובע הדבר, לא פעם, מפוטנציאל הגניבה שגם כך יש לו.

כך ביטוח מקיף נכנס לתמונה

עקב כל אלה, הרי שחברות ביטוח רכב רבות פיתחו עם השנים מדיניות נוקשה ביחס למיגון כלי הרכב המבוטחים בביטוח מקיף. כך, על הנהג להראות כי אכן המכונית שלו עומדת  בדרישות המיגון המפורטות על ידי החברה- ורק אז תאשר היא עבורו את הפוליסה. חשוב לזכור כי המיגון אינן "נטל", ונועד בכל מקרה לטובתו של הנהג.

דרישות מיגון נפוצות

כפי שכבר רמזנו, כל חברת ביטוח רשאית לנקוט מדיניות שונה ביחס לדרישות המיגון שלה, ואלה מפורטות בהסכם הפוליסה. ועדיין, על מנת לסבר את האוזן, ניתן למנות מספר דרישות מיגון בסיסיות, שחוזרות לרוב. הראשונה היא, כמובן, האזעקה, אשר תופעל כל אימת שייעשה מגע לא רצוי עם הרכב.

אימבולייזר הוא אמצעי מיגון חשוב אחר. זוהי מערכת אשר מונעת אפשרות של התנעת הרכב ללא המפתח המקורי שלו. פעולה דומה מבצעת הקודנית, אותו אמצעי אשר מצריך קוד להפעלת הרכב. משתנה חשוב נוסף במשוואת המיגון לפוליסת ביטוח מקיף הוא עלוקה, יחידה עצמאית שעוקפת את המשבת המקורי של הרכב, ומונעת אפשרות של גניבת הרכב בעזרת שימוש במפתח.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח מקיף

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור