למה נשים לא נוהגות?

פחות ממחצית הנשים שמחזיקות רישיון בישראל נוהגות ברכב. הגיע הזמן לשינוי

זה לא שהמצב כאן רע. לעומת סעודיה למשל, שם נשים כלל לא יכולות לנהוג, באיידהו אסור לאישה לקבל קופסת שוקולד שמשקלה יותר מ- 25 גר', ובבחריין רופא הנשים חייב לבדוק את הפציינטית בעזרת מראה, כי אסור לו להביט ישירות על אבריה…

אז למה כשזה מגיע לנהיגה משהו בכל זאת משתבש? איך מסבירים נתון כמו זה שהציגה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, לגבי שנת 2015, ולפיו רק 1.27 מיליון נשים בישראל נוהגות ברכב לעיתים קרובות? ואם זה נשמע לכם הרבה, תראו מה קורה כשמסתכלים על כל העוגה. מדובר ב- 1.27 מיליון נשים מתוך 2.13 מיליון. כלומר, רק 47%. פחות מחצי!

וזה כשהמציאות מוכיחה שנשים נוהגות בטוח יותר מגברים, הן מעורבות בפחות תאונות דרכים מהם ובפחות תאונות דרכים קטלניות מהם. ואם זה לא מספיק כדי להגיע למסקנה הפשוטה הבאה, מה כן?

נשים: קחו את ההגה בידיים וצאו אל הכביש!

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור