לקחת הלוואה זה קל, להחזיר הלוואה זה כבר סיפור אחר

 

בין אם בחרתם לקחת הלוואה לצורך רכישת רכב חדש, שיפוץ הבית או המטבח או אפילו כדי להחזיר את החוב שיש לכם לבנק, התנהלות כלכלית חכמה כחלק מהחזר ההלוואה שלכם תאפשר לכם להתמודד עם ההוצאה הנוספת של החזר ההלוואה

הדבר נכון לגבי הלוואה בכל סכום, בין אם אתם משפחה עם ילדים המתמודדת עם הוצאות רבות ובין אם אתם רווק או רווקה שלקחו הלוואה לצורך לימודים.

הלוואות הן עניין שבשגרה במדינתנו, יחד עם זאת, הן מצריכות היערכות מיוחדת.
איך מתנהלים כלכלית למען החזר ההלוואה? הכנו כאן את עיקרי הדברים;

הגדרת הצרכים במדויק

כאשר אתם רוצים לקחת הלוואות מהבנק או מכל גורם אחר שמציע אותן, חשוב שתגדירו במדויק את הצרכים שלכם, ומכאן את הסכום אותו תרצו להלוות.
לשם מה אתם זקוקים להלוואה?
מהו הסכום המדויק שאותו אתם צריכים על מנת להשיג את מטרת ההלוואה?
גם אם הבנק [או כל מלווה אחר] יציע לכם הלוואות עם סכומים גבוהים, אם אין לכם צורך בהן, אין טעם ועדיף שלא תיקחו אותן.
קחו הלוואה אך ורק על פי הצורך שלכם ולא מעבר לכך.
מצד שני, אם תבקשו סכום שהוא נמוך מדי, כזה שלא יספיק לכם, תמצאו את עצמכם בתוך פרק זמן קצר מבקשים הלוואה נוספת, ומפספסים את המטרה לשמה לקחתם הלוואה. שימו לב לכך.

 

מהי יכולת ההחזר שלכם

כאמור, הלוואות מצריכות מכם התנהלות כלכלית חכמה ונכונה.
המשמעות לכך בפועל היא חישוב ההוצאות והכנסות שלכם כך שתוכלו להחזיר את ההלוואה שלקחתם בהתאם לתנאים המוסכמים. אם אתם מתנהלים כלכלית נכון, הרי שתוכלו לבדוק את יכולת ההחזר שלכם לאורך כל התקופה.
תדעו בוודאי מהן ההוצאות השוטפות הקבועות שלכם, וכמובן מהן ההכנסות שלכם.
בנוסף אנו ממליצים לבצע הערכה של ההוצאות הבלתי צפויות שלעיתים צצות ולהכניס אותה לחישוב ההוצאות החודשיות.
התייחסות לפרמטרים אלה תאפשר לכם לבחון במדויק את יכולת ההחזר שלכם וזאת מבלי שתמצאו עצמכם מתמודדים עם הוצאות גבוהות מכפי שצפיתם.

התייחסו לתנאי ההלוואה

כאשר לוקחים הלוואות, יש להתייחס גם לתנאים שלהם: מהי הריבית הכלולה בהם, מהי תקופת ההחזר, עמלות [קיימים גופים שגובים גם עמלת הקמה להלוואה בנוסף לעמלה החודשית, זמן הפקדה בחשבון הבנק ועוד.

תנאי ההלוואה יעזרו לכם להיערך כלכלית לצורך החזרתה ולפעול נכון מבלי להיקלע לקשיים כלכליים. אם הריבית איננה קבועה, למשל, ייתכן והדבר יעמיד אתכם בפני לא מעט סימני שאלה ובעיקר גם עתיד שהוא לא נודע.
כאשר הריבית קבועה, תוכלו לדעת במדויק מהו ההחזר שלכם וללא הפתעות מיותרות.

כך או כך, כדאי לכם לשקול לצמצם את ההוצאות החודשיות שלכם באותה תקופה, לוודא שיש לכם הכנסה קבועה שתוכל לכסות את סך ההוצאות, לרבות ההחזר החודשי של ההלוואה וגם היכולת לעמוד בפיתויים ולא לבצע רכישות מיותרות או כאלו שאינן דחופות.

לסיכום

הערכות נכונה לקראת קבלת ההלוואה והתייחסות לכל הפרמטרים המוזכרים לעיל תאפשר לכם להתנהל כלכלית בצורה טובה יותר ולהימנע מקשיים או בקשת הלוואות נוספות כדי להחזיר אחרות.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור