הרחבות ביטוחיות במסגרת ביטוח נסיעות

התקשרת לחברת הביטוח הקבועה שלך והזמנת ביטוח לקראת הנסיעה הקרובה.

משהו בסיסי, פשוט, בלי יותר מידי פרטים ותוספות. כי ככה אתה רגיל.

 אבל האם זה מה שאתה באמת זקוק לו? ואולי דווקא פוליסה עם הרחבה מסוימת תתאים לך יותר?

 לפני שצצים סימני השאלה, יש לנו בשבילך פיתרון. כזה שיעזור לך למצוא בקלות כל הרחבה ביטוחית שתרצה.

נא להכיר: מנוע החיפוש של אתר Wobi.

 עם Wobi תוכל להשוות, לבדוק, ללמוד - ולגלות הכל על הכיסויים הביטוחיים ועל ההרחבות השונות.

בקלות. במהירות. בפשטות.

ביטוח נסיעות

   
 
 
 

 

כי גם לך מותר 'להתפרע' לפעמים

רבים לא יודעים, אך אחת ההרחבות הפופולאריות ביותר היא הרחבת ביטוח נסיעות לטיולים אתגריים. רוצה סוף סוף לבחון את גבולותיך, ליהנות כמו שמעולם לא נהנית ולצאת להרפתקאות של ממש? זה הזמן לעשות זאת. אבל, אל תצא לטיול מבלי שכיסית את עצמך בביטוח המתאים - כזה שידאג לתת לך מענה מלא במקרה שתזדקק לסיוע, חלילה.

ביטוח נסיעות הרחבות ביטוחיות

 

כי גם בסוף העולם יש עם מי לדבר

פסגות מושלגות בסוף העולם קורצות לך? ג'ונגלים עבותים הם החלום שתמיד רצית להגשים? מדבריות ענק הן מקום שתמיד רצית לבקר בו? הגיע הזמן לממש את החלומות שלך, כשאתה יודע שתמיד יש מי שמשגיח מלמעלה.

ההרחבות לפוליסות הביטוח הבסיסיות כוללות, אם תרצה בכך, גם ביטוח לאיתור וחילוץ מטיילים. כך, גם אם יחידת חילוץ מקצועית תתגייס במיוחד כדי להציל אותך - תדע שיש מי שיממן זאת ותבטיח שיהיה לכך כיסוי. אל תשכח: בטיולים כאלו, השקט הנפשי שלך הוא החשוב ביותר.

 

כי הרחבות ביטוחיות הן לא רק לאנשי אקסטרים

לעיתים נדמה כאילו פוליסת הביטוח הבסיסית מיועדת לאנשים ה'רגילים' ואילו המורחבת - רק לאלו שהולכים על הקצה, מסתכנים ויוצאים לטיולים מאתגרים. אך לא כך הדבר בפועל: ההרחבות השונות מאפשרות ביטוח נסיעות שיותאם אישית לכל מטייל, אפילו לזהיר ביותר, ומדוע? כדי שגם מטיילים שמצבם הבריאותי מורכב יוכלו לצאת ולראות עולם בלי שום חשש.

כיום ישנן פוליסות רבות אשר מיועדות למטיילים בעלי בעיות בריאותיות שונות, כאלו שחברות הביטוח לא יסכימו לבטח בדרך כלל - או יעניקו להם פוליסות שאינן יכולות לכסות מקרים בעיתיים. ההרחבות הללו מאפשרות התאמה אישית עבור כל מטייל,  כך שייצא בראש שקט לטיול, ללא קשר למצבו הבריאותי.

 

לבחור בחכמה, להזמין בקלות

כעת נשאלת השאלה: כיצד יכול האדם הפשוט, כזה שאין לו ידע מעמיק בעולם הביטוח, אילו הרחבות מוצעות לו ואילו אפשרויות עומדות בפניו? התשובה לכך ברורה: אתר Wobi. אתר שיהפוך את החיים שלך לקלים יותר.

במרחק של לחיצות עכבר ספורות, הודות למנוע החיפוש היעיל והמהיר של Wobi, תוכל לקבל רשימה ארוכה של ביטוחי נסיעות ושל הרחבות שניתן להוסיף להן. השוואת המחירים הפשוטה, התמונה הברורה שנפרסת לנגד עיניך והאפשרות לסגור את העסקה בתוך שניות - כל אלו יהפכו את בחירת הפוליסה ממעמסה מכבידה לחוויה.

 סקרן לדעת אילו הרחבות ביטוחיות מוצעות לך? רוצה לצאת סוף סוף לטיול בראש שקט, בלי הסתייגויות?

נסה את מנוע החיפוש של Wobi - ותגלה עולם חדש.

 כל פוליסת ביטוח אפשרית נמצאת כאן. עכשיו נותר לך רק לבחור.


מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל

 הדפסה