חבילת ביטוח לרכב

ביטוח לרכב

רוב בעלי הרכב אינם מסתפקים - ובצדק - בביטוח חובה, ורוכשים גם פוליסת ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. כיצד ניתן לחסוך כסף וזמן בעת רכישת הביטוחים השונים לרכב? שיטה טובה ויעילה היא רכישת חבילת ביטוח לרכב מחברת ביטוח אחת המרכזת את כל הטיפול בכם.

מהי חבילת ביטוח לרכב?

חבילת ביטוח לרכב משלבת שני סוגי ביטוחים - לגוף ולרכוש. כלומר, החבילה כוללת ביטוח חובה ואת אחד משני הביטוחים הנוספים - צד ג' או מקיף:

  • ביטוח חובה - מכסה אך ורק נזקי גוף.
  • ביטוח צד ג' - מכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי.
  • ביטוח מקיף - כולל בתוכו ביטוח צד ג' וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכוש בעל הפוליסה.

מדוע כדאי לרכוש חבילת ביטוח לרכב?

את הסוגים השונים של פוליסות הביטוח לרכב ניתן לרכוש באופן נפרד, באמצעות סוכני ביטוח או חברות ביטוח. אבל רכישה משולבת של ביטוח חובה יחד עם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף בחברה אחת- מציעה שלושה יתרונות חשובים:

ביטוח רכב

   
 
 
  • חיסכון כספי - חלק גדול מחברות הביטוח מעניקות הנחה בעת רכישת חבילת ביטוח. כך, למשל, המחיר הכולל של ביטוח חובה וביטוח מקיף שיירכשו יחד, עשוי להיות זול יותר לעומת רכישה של כל אחד מהביטוחים בנפרד.
  • חיסכון בזמן - במקום להשוות מספר גדול של פוליסות ביטוח חובה ומספר רב של פוליסות ביטוח מקיף, ניתן להשוות מספר מצומצם יותר של חבילות ביטוח משולבות.
  • שירות מאוחד - במקרה של תאונה הכוללת פגיעה בנפש ופגיעה ברכוש, חבילת ביטוח משולבת מקצרת את ההליכים: במקום לנהל הליכים מול החברה שבה נרכש ביטוח החובה, ובמקביל הליכים מול החברה שבה נרכש הביטוח המקיף - הטיפול יינתן במקום אחד.

חבילת ביטוח רכב ב-Wobi

תאונות דרכים רבות מסתיימות בפגיעה בגוף ובפגיעה ברכוש. לכן, נהגים נבונים מגנים על עצמם עם רכישת חבילת ביטוח רכב באינטרנט ובלי בזבוזי זמן מיותרים

לא, אין צורך להתחיל לטלפן לחברות הביטוח השונות כדי למצוא את חבילת ביטוח הרכב המתאימה לכם: אתר Wobi מרכז עבורכם הצעות אטרקטיביות של מרבית חברות הביטוח. באמצעות מערכת השוואת מחירים קלה ונוחה, תוכלו להתרשם מחבילות שונות הכוללות ביטוח חובה וגם ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. בלי לזוז מהספה בבית, תוכלו להשוות בין הצעות מחיר משתלמות, לבחור בחבילה המתאימה לכם, ואף לרכוש אותה באופן מיידי.


מאמרים נוספים בנושא ביטוח רכבהדפסה