פנסיה - איתור וניהול כספי הפנסיה עם המומחים של Wobi

לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

נכון להיום, גיל הפרישה לגברים הוא 67, ולנשים 64.
השאלה שכל חוסך צריך לשאול את עצמו היא:

איך למקסם את הכסף שיהיה לי ביד כשאני אצא לפנסיה?

*האמור לעיל אינו מהווה יעוץ/שיווק השקעות/פנסיוני ו/או יעוץ מס ואין בו כדי להוות תחליף ליעוץ/שיווק השקעות ו/או יעוץ מס בידי בעל רישיון עפ"י הדין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. האמור לעיל הינו למטרת אינפורמציה כללית בלבד. וובי סוכנות לביטוח בע"מ ו/או חברות הקשורות אליה ו/או עובדיה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו.

 • רמות הסיכון

  חשוב מאוד לוודא מה רמת הסיכון שמתאימה לך תוך התייחסות כוללת לכלל נכסיך/חסכונותיך וצרכיך ולוודא שאכן כספיך מנוהלים ברמת הסיכון המתאימה לך. במידה ומשתנים צרכיך למשל הוצאה או הכנסה גדולה המתכוננת בקרוב, חשוב לבדוק האם נדרש לבצע שינוי ברמות הסיכון בהתאם.

   

 • קרן השתלמות

  קרן השתלמות הינה קרן המיועדת לחיסכון לטווח בינוני. מדי חודש מופקד סכום כסף לקרן ההשתלמות ע"י העובד והמעסיק (במידה ומדובר בעובד שכיר). כספי הקרן מושקעים ע"י החברה המנהלת את הקרן במגוון מסלולים (כללי, אג"ח, מנייתי, שקלי וכו') בכפוף לבחירת הלקוח.

  קראו עוד

 • ביטוח מנהלים

  ביטוח מנהלים הוא חיסכון לגיל פרישה, עליו ניתן להוסיף כיסויים ביטוחיים כמו אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות (ריסק) בהתאמה אישית למבוטח, למשל: פוליסה לחיסכון לאחר הפרישה בשילוב עם ביטוח למקרה מוות, דמי הניהול גבוהים באופן יחסי לשאר האפיקים, משום שהסיכון חל על חברת הביטוח ולא על המבוטח.

  קראו עוד

 • קופת גמל

  קופת גמל היא סוג נוסף של חיסכון פנסיוני, להבדיל מקרן פנסיה וביטוח מנהלים, היא לא כוללת אלמנטים ביטוחיים (אובדן כושר עבודה, נכות, שארים וכד'). עם זאת, החל משנת 2013 הורשו החברות המנהלות של קופות הגמל להציע לרכוש רכיבים ביטוחיים בנפרד מהחיסכון.

  קראו עוד

 • מה עושים עם הפנסיה כשמתפטרים או מפוטרים?

  עצם האפשרות למשוך את כספי הפיצויים מהווה עבור כל אדם שנפלט ממקום עבודתו מעין נקודה של אור. עם זאת, חשוב להבין כי משיכת כספי הפיצויים עלולה לגרום לפגיעה ברמת החיים שאחרי הפרישה לגמלאות.

  קראו עוד

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור