איך תדאגו לעתיד הכלכלי של המשפחה שלכם

אם אתם זוג צעיר שעומד לקראת הרחבת המשפחה, או שזכיתם כבר להקים משפחה, אתם בטח מקדישים הרבה מאוד זמן וכסף להצטיידות בכל מה שצריך לטיפול בתינוק, וגם במה שאולי צריך קצת פחות, אבל מה זה משנה? הרי הילדים הם הדבר החשוב ביותר בחייכם ואתם תעשו הכל כדי לטפל ולהגן עליהם

אבל למרות שרכישת חיתולים, מוצצים, מחטאי בקבוקים וכולי הם ללא ספק חשובים מאוד, לא פחות חשוב שתדאגו לעתיד הכלכלי של המשפחה שלכם. הדרך הטובה והנפוצה ביותר להבטחת האיתנות הפיננסית של משפחתכם היא ברכישת ביטוחים שיעזרו לכם כלכלית במקרים בלתי צפויים חלילה. סוגי הביטוחים רבים ומגוונים, ביטוחי הרכב, הדירה, הנסיעות, הבריאות והחיסכון הפנסיוני, נחשבים לביטוחים הבסיסיים ביותר. הם אלה שאמורים לתת מענה לכם ולמשפחתכם מול תרחישים שונים, שעשויים להוביל אתכם לקטסטרופה כלכלית או לדאוג לכם בימים שכבר לא תוכלו לעבוד.

ביטוח פנסיוני למשל אמור לספק לכם או למשפחתכם הכנסה שתאפשר לשמור על רמת חיים דומה לזו שחייתם בה עד גיל הפרישה, או לפחות קצבה שתספיק לקיום בסיסי. החיסכון הפנסיוני שלכם הוא סך הכספים שחסכתם על פני תקופת העבודה שלכם, לכן מדובר בביטוח משמעותי ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם. הביטוח הפנסיוני כולל גם סעיפים הנוגעים לפנסיית שארים, כלומר קצבה שתשולם לבן או בת הזוג או לילדים קטינים במקרה והמבוטח נפטר. חשוב שתבדקו מה מציע הביטוח הפנסיוני שלכם, כי גובה הקצבה כמו גם הזכאים לה והתנאים לקבלתה משתנים בין הפוליסות השונות.

החיסכון הפנסיוני לא מבטח רק את המשפחה שלכם, אלא בעיקר אתכם, ולמעשה דואג לכך שבגיל מבוגר לא תהוו נטל כלכלי על ילדיכם. בירור מקיף על מצב החיסכון הפנסיוני שלכם ניתן לבצע בחינם באתר Wobi. המערכת מציגה את כל החסכונות בכל הקופות השונות בהן הוא צבור, ומפרטת את הסכום לו תהיו זכאים בעת הפרישה ואת דמי הניהול המשולמים על ידכם לקרן הפנסיה.

ביטוח הנסיעות, שכשהייתם צעירים וחופשיים מדאגות עשיתם כבדרך אגב, יראה קצת אחרת כשמדובר במשפחה. כאשר אתם טסים עם הילדים, כדאי שתכירו טוב יותר את ביטוח הנסיעות שלכם ומה כוללים סעיפיו השונים. ראשית דעו כי הוצאות רפואיות, שעשויות להגיע למאות דולרים אפילו עבור בדיקת רופא, הן חלק מהבסיס הרפואי של ביטוח הנסיעות. לכן, הדבר החשוב ביותר שיש לבדוק ולוודא הוא מה גובה הכיסוי לו אתם זכאים בפוליסה והאם אתם מוצאים את הכיסוי הזה מתאים לכם ולצרכיכם.

במקרה ובמקביל להרחבת המשפחה אתם גם מעוניינים לרכוש דירה, ודאי תצטרכו מידע רב על משכנתא וכמו כן, גם על ביטוח דירה ומשכנתא אשר מתלווה אליה. ביטוח המשכנתא מתחלק לשני סוגי ביטוחים: ביטוח חיים וביטוח נכס אשר חובה על מנת לקבל משכנתא.

ובדיוק מאותה סיבה, אולי הגיע הזמן לשקול מחדש את הבחירה שלכם בביטוחי הרכב. אם עד היום הסתפקתם בביטוח צד ג', אולי המעבר לרכב משפחתי גדול ויקר יותר מצדיק הצטיידות בביטוח מקיף שיכסה אתכם מפני כל מקרה ביטוחי כגון: תאונה, גניבה, נזקי טבע ועוד.

הצורך שלנו לגונן על המשפחה שלנו ולשמור עליה הוא צורך משותף להורים באשר הם. לצערנו, לא נוכל להגן עליהם מפני כל מכשול בחיים, לכן כדאי להתמקד במקרים בהם ביטוח מתאים יכול לספק הגנה מקסימלית למשפחה.

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור