איתור כספי הפנסיה – ב2022

אז מה תעשו עם כספי הפנסיה שלכם? כמעט כל עובד מפנטז על היום הזה. הרגע שבו הוא יצא לפנסיה, שמח וטוב לב, אחרי שנות קריירה ארוכות ועבודה מסורה במפעל או במשרד

האחד חולם על רישיון טיס, האחרת על טיול מסביב לעולם. האחת חולמת על קריירה שנייה והאחד על זמן איכות עם הנכדים. המשותף לכולם: החלום.

החלום הזה יעלה לכם כסף. לעיתים, לא מעט כסף. ולצד החלום הזה, מתגנבת הידיעה שבגיל מבוגר תזדקקו לעוד כסף. תשלומי תרופות, דיור מוגן ואלי בכלל אייפד חדש או שולחן אוכל גדול לארח סביבו את המשפחה בחגים. כסף שאתם יודעים בביטחון שחסכתם לאורך השנים. הכסף שחסכתם לפנסיה. אבל, האם מה שאתם יודעים הוא מה שחסכתם באמת?

האם ידעתם שעובדים רבים במשק כלל לא יודעים להיכן המעסיק מפקיד להם את כספי הפנסיה וכמה כסף הם חסכו? איך זה קורה? לעיתים במעבר ממקום עבודה אחד לשני, שוכחים להעביר את הכסף שנצבר אצל המעסיק האחרון,  המעסיק הבא פותח לעובד קופה חדשה והרצף נגדע. לעיתים, אלה סבא וסבתא או הדודים שהפקידו לנו כסף בבר או בת המצווה לקופת גמל, או חיסכון ישן שההורים חסכו לנו בקרן השתלמות ושכחו ממנה. ומה אתכם?

האם אתם יודעים איפה כל החסכנות שלכם?

Wobi יכולה לעזור לכם לענות על השאלה הגדולה הזאת, אבל לפני כן, ברצוננו להפנות אליכם, הקוראים, כמה שאלות חשובות:

  • האם אתם יודעים בדיוק מי מנהל את קרן הפנסיה שלכם?
  • האם יש לכם יותר מאפיק פנסיוני אחד פעיל או שאינו פעיל?
  • האם יצא לכם להחליף מספר מקומות עבודה בעשורים האחרונים, האם הצלחתם להישאר עם יד על הדופק בכל הקשור לפוליסות הביטוח השונות ולקופות הגמל השונות?

השאלות קשות, אבל לגמרי שוות את הטרחה. מה גם שכעת היא קלה ופשוטה בהרבה. Wobiמזמינה אתכם לצלול אל עולם הכספים האבודים, ולגלות האם גם לכם ממתין כסף שלא ידעתם על קיומו.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור