ביטוח נוסעים

ביטוח נוסעיםביטוח נוסעים


הזמנת כרטיסים, ארזתם לבד וערכתם רשימת קניות. בטוחים שלא שכחתם משהו? ביטוח נסיעות לחו"ל אינו המלצה בלבד, הוא הכרחי לצורך השקט והביטחון האישי שלכם בזמן הנסיעה לחו"ל.

נסיעה לחו"ל היא יציאה מהבית, מהחממה. היערכות נכונה מונעת עוגמת נפש בזמן נסיעה לחו"ל לכל מטרה: עבודה, לימודים או חופשה. טראק בהרי ההימלאיה, שופינג בלונדון או סגירת עסקה? חברות הביטוח מציעות ביטוח נוסעים הכולל סל של כיסויים העונים לצרכים המשתנים של כל נוסע.


ביטוח רפואי

כדאי להתכונן מראש לכל צרה שלא תבוא. הביטוח הרפואי של חברות הביטוח לנוסעים עשוי לחסוך לכם מאות אלפי שקלים. הביטוח הרפואי מכסה הוצאות טיפול ואשפוז, רכישת תרופות, פינוי במטוס לארץ, טיפולי חירום בשיניים וחילוץ ופינוי לבית חולים במקרה של תאונה. הכיסוי שמציעה הפוליסה תלוי במשתנים שונים כגון גיל, מצב בריאותי קיים, מטרת הנסיעה (טיול תרמילאים או נסיעת עסקים, למשל) ומשך השהות מחוץ לארץ.

ביטוח נסיעות

   
 
 
 

לפני רכישת הפוליסה רצוי לבדוק:

 

  • האם סעיפי הפוליסה מתאימים לאופי הטיול. אם אתם מתכננים לטוס לחופשת סקי, תוודאו שרכשתם כיסוי לספורט חורף. אם אתם מתכוונים לטוב לטיול אתגרי כמו טיול תרמילאים תוודאו כי קיימים סעיפי איתור וחילוץ.
  • האם הפוליסה מכסה אשפוז בבית חולים בחו"ל, האם התשלום מתבצע בהעברה ישירה לבית החולים, או שמא צריך לשלם במקום ומקבלים החזר.
  • האם חברת הביטוח מעניקה שירותי מוקד טלפוני המסייע ומייעץ למבוטחים בזמן קבלת טיפול רפואי בחוץ לארץ.
  • מהו היקף הכיסוי. בסעיפי האשפוז וההוצאות הרפואיות בפוליסה מצויינים הסכומים המרביים המוגדרים לכיסוי הוצאות בחו"ל ולכיסוי המשך הטיפול בארץ.
  • בזמן רכישת פוליסת הביטוח יש לציין כל מחלה קיימת. במקרים מיוחדים אלו ניתן לרכוש פוליסה הכוללת הרחבה מיוחדת המכסה אשפוז וטיפולים במידה ויש החמרה במצב הרפואי.
  • גיל המבוטח, ישנן פוליסות מיוחדות לגיל הזהב ולילדים.
  • עלות שירותי האשפוז והבריאות משתנים ממדינה למדינה ולכן יש להתאים את היקף כיסוי הפוליסה למדינה אליה נוסעים. אם היעד הוא מערב אירופה, הרי ששם הוצאות האשפוז גבוהות, ולכן יש לרכוש פוליסה ובה הכיסוי הרפואי היא בסכום גבוה.
  • כל פוליסה, בדרך כלל, כוללת בתוכה גם ביטוח תאונות אישיות המכסה מקרה של מוות או נכות מתאונה בלבד.

מלבד זאת, חברות הביטוח מציעות שירותים והרחבות לפוליסה בתוספת תשלום. ההרחבות מיועדות למקרים מיוחדים כגון סיבוכי היריון (עד שבוע 26 להריון), ועיסוק בספורט מסוכן ואתגרי בחוץ לארץ: סקי מים, צלילה, סקי שלג או טיפוס הרים.


ביטוח מטען

ביטוח מטען מיועד למקרי אובדן או גניבה של מטען וחפצי ערך. גובה הכיסוי משתנה מחברת ביטוח אחת לאחרת. יש לדעת כי ביטוח מטען אינו מכסה אובדן של כסף מזומן או המחאות נוסעים, משקפיים, חפצי אמנות ועוד. כל הרחבה של הפוליסה, לדוגמא לכיסוי מחשב נייד,דורשת תשלום נוסף. במקרה של נסיעת עסקים ניתן להוסיף לפוליסה כיסוי למקרי אובדן או גניבת מסמכים.


ביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה  גם מקרי ביטול או קיצור נסיעה בשל מוות או אשפוז של בן משפחה קרוב, מחלה ואשפוז של המבוטח טרם הנסיעה וכדומה.

רכישת ביטוח נוסעים באתר Wobi

פשוט, קל, מהיר וזול יותר לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל. המנוע האוטומטי של וובי ירכז וישווה עבורכם בתוך שניות אחדות מגוון הצעות מחיר לפוליסות ביטוח נוסעים מחברות הביטוח המובילות בישראל, המתאימות בדיוק לצרכיכם. זהו, כעת אתם יכולים לטוס לחופשה בראש שקט.


מאמרים נוספים בנושא ביטוח נסיעות לחו"להדפסה