ביטוח משכנתא באינטרנט

בשעה טובה בחרתם את דירת החלומות שלכם, ועכשיו אתם מתכוננים לקחת משכנתא. כדאי לדעת: הבנקים המעניקים משכנתאות מחייבים את הלווים לרכוש ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא כולל ביטוח חיים וגם ביטוח מבנה (ביטוח נכס). הביטוח המשולב מבטח את חיי הלווה וגם את מבנה הנכס שבעבורו קיבל משכנתא.

ביטוח מבנה כולל, בדרך כלל, כיסוי ביטוחי מפני נזקים שנגרמו כתוצאה מפגעי טבע (כמו רעידות אדמה), שריפה ונזקי מים. במקרה שבו נגרם נזק לנכס – תישא חברת הביטוח בעלויות תיקון הליקויים (במטרה להשיב את הדירה לערכה המקורי). במקרה שמקבל המשכנתא נפטר – חברת הביטוח תשלם במקומו את החזר המשכנתא.

חשוב לדעת: ביטוח חיים שנעשה במטרה לקבל משכנתא אינו מבטיח פיצוי כספי ליורשי המבוטח – אלא רק את החזר הכספים לבנק. לכן, במטרה להגן כלכלית על משפחתו של המבוטח, כדאי לשקול לרכוש ביטוח חיים נוסף (ללא קשר לביטוח המשכנתה). ביטוח חיים נפרד יבטיח שבמקרה של מות המבוטח – יקבלו בני המשפחה פיצוי כספי.

היכן רוכשים ביטוח משכנתא?

פוליסת ביטוח משכנתא ניתן לרכוש באמצעות הבנק המעניק את המשכנתא, או באמצעות חברות הביטוח. יש לבדוק את סעיפי הפוליסות והתאמתם לצרכי המבוטח – וכמובן את המחירים.

חשוב לדעת: על פי רוב, ביטוחי המשכנתא המוצעים על ידי הבנקים יקרים משמעותית לעומת המחירים של חברות הביטוח. כדאי להיעזר במערכת השוואת המחירים הנוחה של Wobi כדי לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לביטוח משכנתא.

האם ביטוח משכנתא מכסה כל נזק שנגרם לדירה?

לא. ביטוח משכנתא מכסה אך ורק נזק שנגרם למבנה, ואינו כולל כיסוי ביטוחי לתכולת הדירה. כלומר, במקרה של פריצה – הרכוש האישי שנגנב איננו מבוטח. אם במהלך הפריצה נפגע מבנה הדירה – הנזק מכוסה במסגרת הפוליסה.

אם ניתן לרכוש הרחבות לביטוח משכנתא?

כן. חלק מחברות הביטוח מציעות פוליסות מורחבות המגנות על המבוטח לא רק במקרה של מוות, אלא גם במקרה של נכות קבועה (צמיתה) המובילה לאובדן כושר עבודה, גילוי מחלה קשה או תקופת אבטלה ממושכת. במקרים מסוג זה, חברת הביטוח תישא בתשלום דמי המשכנתא.

חלק מחברות הביטוח מציעות הרחבות נוספות לביטוח המשכנתא, ביניהן: כיסוי ביטוחי למימון שכרם של בעלי מקצוע מסוימים שישתתפו בשיפוץ הדירה שנפגעה, ומימון שכר דירה למבוטח שדירתו נפגעה ואין באפשרותו להמשיך להתגורר בה עד לסיום התיקונים.

כיצד בוחרים ביטוח משכנתא?

בחירת ביטוח משכנתא צריכה לכלול התייחסות לנקודות הבאות:

  • גובה הכיסוי הביטוחי.
  • גובה הפרמיה החודשית.
  • אילו הרחבות ניתן לרכוש לפוליסה?
  • האם הפרמיה קבועה או משתנה לפי גיל המבוטח?

ביטוח משכנתא ב-Wobi

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח משכנתא. כל פוליסה כוללת תנאים שונים והרחבות אחרות. אז כיצד תדעו איזה ביטוח משכנתא מספק לכם ולמשפחתכם את ההגנה הטובה ביותר? כיצד תוכלו להשוות בקלות בין הפוליסות השונות? כיצד תדעו שהצעת המחיר שקיבלתם אכן משתלמת?

לא, אין צורך להתקשר לסוכן הביטוח, או לבקש בעצמכם הצעות מחיר מחברות הביטוח: אתר  Wobi מרכז עבורכם את כל המידע הדרוש כדי להחליט איזו פוליסת ביטוח משכנתא מתאימה לכם ביותר.באתר Wobi לרשותכם מידע מעודכן ומפורט ומערכת נוחה ויעילה להשוואת מחירים. כך תוכלו לשבת בנחת בבית, להתרשם מהפוליסות השונות, לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, להחליט – ולבצע רכישה מקוונת מאובטחת.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור