משכנתא – בטחונות וערבויות

לפני שלוקחים הלוואה מהבנק חשוב להבין דבר אחד פשוט מאוד: הבנק לא יוציא מהקופה שלו אפילו לא שקל אחד אם הוא יבין שזה לא משתלם לו, ואם יש סיכון כלשהו שהכסף לא יגיע אליו בחזרה. הבנק מצפה לקבל את מלוא כספו בתום ההתחייבות, בנוסף לאותה ריבית משכנתא ממנה הוא מכניס את הכסף

הבנק או כל גורם מלווה אחר הוא גוף כלכלי ולא ארגון צדקה או ממשלתי. יש לו כוונות רווח והוא מתכוון לנצל אותן באופן הכי נכון ומקסימלי שיש. כאשר אתם פונים אליו בכדי לקבל הלוואת משכנתא בסך של כמה מאות אלפי שקלים, הוא יעשה את כל החישובים הנכונים בכדי לוודא שאתם תחזירו לו את הכסף ועל הדרך הוא גם ירוויח מזה.

ריבית משכנתא מדברת בדיוק על זה. כאשר אתם לוקחים את ההלוואה, אתם מחזירים אותה עם ריבית מסוימת על פי אחוזים שנקבעים על ידי הבנק ובכך הוא דואג להכניס את הכסף, בתוספת רווחים נאים מאוד כשמדובר במספר רב של אנשים.

בטחונות וערבויות

כל זה טוב ויפה. אתם נכונים לקחת הלוואה, מראים לבנק שיש לכם הכנסות קבועות ואפשרות לעמוד בתשלומים ועוד שלל הוכחות שתעמדו גם בתשלומים של ריבית משכנתא. אבל מה קורה אם הבנק לא סומך עליכם לגמרי אבל עדיין רוצה לעשות איתכם עסקים?

הבנקים והחברות שמספקות הלוואות שונות עובדות עם אנשים רבים בכל חודש ולעיתים אפילו בכל יום. הם עושים עסקאות ענק שמגיעות למיליארדי שקלים. הם יכולים להשתמש בחשבים הכלכליים הכי גדולים ואיכותיים, אבל גם הם לא תמיד ידעו אם יהיה לכם את הכסף להחזיר להם בעוד כמה שנים או לא.

לכן, הם משתמשים בערבויות ובטחונות מסוגים שונים, שיעזרו להם לשמור על עצמם ולהבטיח את הסכומים שצריכים להיכנס אל תוך החשבון שלהם בחזרה. החתמת ערבים מדברת על משפחה, חברים או מכרים שמוכנים לחתום בשם האנשים שלקחו משכנתא. בחתימה הם מצהירים למעשה, שבמידה והם לא יוכלו להחזיר את הסכום החודשי אותו קבעו בעת לקיחת ההלוואה, הערבים החתומים שם יחזירו את הכסף במקומם.

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא מדבר גם הוא על בעיות שיכולות להיווצר במהלך התשלומים של משכנתא או ריבית משכנתא. בבואכם לעשות משכנתא, זהו מהלך שתהיו חייבים לעשות, מה שיכסה אתכם במספר מקרים אותם לא תוכלו לצפות מראש. כי במקרים כאלו, לא תרצו שהאנשים שאתם אוהבים וחתמו לכם על ערבות, יצטרכו לשלם במקומכם.

ועדיין, במידה ופיטרו אתכם מהעבודה, ביטוח משכנתא לא מכסה כרגע את הבעיה הזו ולא ייתן לכם מענה, ולכן הערבים שלכם ייכנסו לפעולה עד לרגע שבו תוכלו להמשיך בהחזרת התשלומים. במידה וקרה נזק לבית או שאחד מהלווים נפטר לפני שנגמרו התשלומים, ביטוח המשכנתא כן מופעל. הוא מאפשר לכם להיות רגועים ולדעת שגם במקרים קיצוניים לא תצטרכו לשאת בנטל של תשלומים גדולים מאוד.

באתר Wobi ניתן לקבל הצעות מחיר לביטוח משכנתא ישירות מחברות הביטוח כאשר כל הפרמטרים הנדרשים לחישוב הפוליסה מוזנים ע"י הגולש באופן אנונימי. לקבלת הצעה לביטוח משכנתא לחצו כאן.

תעריפים שונים של ריבית משכנתא

ישנם הרבה סוגים של ריביות וכיוונים בהם אתם יכולים לקחת את המשכנתא. פעמים רבות ניתן למצוא בני זוג ואנשים אשר מעוניינים לקבל משכנתא או הלוואה גדולה אחרת ולא יכולים לעמוד בתשלומים. כדי לעשות זאת למרות הכל, הם פונים אל חברות ביטוח, חברות השקעות, חברות אשראי וגופים פרטיים אחרים, שמממנים הלוואות גדולות מסוגים שונים.

הפניה אל גורמים פרטיים יכולה לעזור מאוד במקרים מסוימים, שכן לא תמיד הם מבקשים כל כך הרבה פרוצדורות או ערבויות לעומת הבנק הממוסד יחסית. מצד שני, חשוב לשים לב ולגשת למקומות מסודרים, שבהם הריבית לא גבוה מדי, כדי שתוכלו לעמוד בה גם לזמן רב. ריבית משכנתא היא דבר שחשוב לשים לב אליו היטב.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור