השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל

בין אם המדובר הוא בנסיעת עסקים, בנופש רומנטי או בטיול תרמילאים ארוך, חו"ל קורא לנו יותר מפעם אחת. יחד עם אריזת המזוודות וחיפוש אחר הדרכון התועה, כמעט כולנו מקפידים גם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל – על כל צרה שלא תבוא. הבעיה היא שבמקרים רבים הבחירה היא פשוט בהצעה הראשונה שהגיעה אלינו. זו, כמובן, טעות

ביטוח נסיעות לחו"ל ניתן כיום דרך מספר עצום של חברות הפועלות בתחום. גם אם ביטוח תרמילאים או ביטוח חופשה נשמעים אותו דבר על הנייר, המימוש בפועל מראה שישנם מספר הבדלים משמעותיים. השוואת מחירים, ורצוי באמצעות האינטרנט, יכולה לקרב את הנוסע לעבר ההצעה האידיאלית, דבר שמתבטא בסכומי כסף גדולים.

האותיות הקטנות של עולם הביטוח

תפקידה הבסיסי של פוליסת ביטוח נסיעות הוא לכסות, מבחינה כספית, מקרים בהם נדרשות הוצאות רפואיות בעת שהות בחו"ל, כמו גם פגיעה במטענו של הנוסע. מעבר להגדרה רחבה זו, הרי שישנו מספר עצום של משתנים שצריכים לקחת בחשבון. גובה ההשתתפות העצמית, למשל, משתנה בכל אחד מהמקרים, ועשוי להוות הבדל בין עסקה כדאית לבזבוז של כסף.

כמובן שגם המקרים אשר יכוסו במסגרת הפוליסה, בפועל, אינם קבועים. החברות מגדירות מקרים שונים בהם יסכימו לקחת אחריות, וכן סכום אחר של פיצויים עבור ביטוח נוסעים. ההרחבות הביטוחיות נקבעות בהתאם לפוליסה נתונה, כמו גם ההחזרים על תרופות, סוגי הניתוחים הממומנים, אפשרויות ההטסה בין מדינות- והרשימה עוד ארוכה.

השוואת מחירי ביטוח נסיעות בדרך המסורתית

כאשר אנשים רבים שומעים את המונח "השוואת מחירים", עולים בראשם תרחישי זוועה. הדימוי הבסיסי הוא של דפים עמוסים הנתונים מספריים, המקשים על ההחלטה עוד יותר. אם נוסיף לכך שעות של המתנה לנציגים טלפונים ושיחות ארוכות עם כל אנשי כל אחת מהחברות, מבינים מדוע אינספור נוסעים בחרו פשוט בהצעה הראשונה שהגיעה אליהם.

במידה רבה, התמונה השתנתה בשנת 2005, בה ביטוח נסיעות לחו"ל החל להיות מוצע באמצעות האינטרנט. כל חברה הפועלת בתחום ומכבדת את עצמה פתחה אתר אינטרנט מושקע, בו פירטה על הפוליסות השונות שהיא מציעה. בהתאם למהות הנסיעה ולמאפייני המסלול, יכל הלקוח לקבל מגוון הצעות המותאמות לו אישית. עם זאת, עדיין הוא לא התקרב ולו צעד אחד לעבר ההצעה הטובה ביותר מבין כלל החברות.

השוואת מחירים

הדבר הנפוץ ביותר באינטרנט לצרכנים חכמים הוא השוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל. בתחום ביטוח הנסיעות התהליך פשוט עד מאד: מגדירים את תאריכי הנסיעה, היעד וסוג הטיול, ומקבלים קישור ראשוני להצעות של חברות הביטוח. כמובן שפה יש לתת את הדעת על מספר דברים: ראשית, חשוב לבדוק שהאתר בו מתבצעת השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל אכן מציג תמונה אובייקטיבית ורחבה של התחום, ולא רק של מספר מצומצם של חברות עימן יש לו שיתוף פעולה כלשהו.

מעבר לכך, בעוד שחלק מאתרי השוואת מחירי ביטוח נסיעות מצריכים בכל מקרה פנייה אל החברות הפועלות בתחום (בהן מתברר פעמים רבות כי ההצעות שונות ממה שחשבנו), אתר Wobi מאפשר לסגור את העסקה דרך האתר. כך נחסכים מאמצים רבים, ובחירה בפוליסה האידיאלית נעשית באמת תוך דקות.

הלקוח הוא שקובע

בסופו של דבר, הנוסע הוא שמודע במידה הרבה ביותר למטרות שלשמן הוא עולה על המטוס. כאשר הוא מגדיר לעצמו את תנאי הנסיעה ואת הפעילויות האפשריות בה, הרי שמספר רב של הצעות נשללות באופן אוטומטי.

כעת, לאחר שמעדיפים את החברה שמציעה את הכיסוי הרחב ביותר בתמורה לתשלום הנמוך ביותר, אפשר ליהנות מפוליסת ביטוח נסיעות משתלמת ביותר. בדרך זו, הנסיעה לחו"ל נעשית בראש שקט, מתוך ידיעה כי גם אם יקרה דבר מה חמור, ניתן יהיה לעמוד בו – וגם מבחינה כספית.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור