ביטוח נסיעות לטיולי ראפטינג

אין הרבה חוויות מסעירות יותר מאשר ראפטינג: המהירות הגבוהה, המכשולים בדרך, הידיעה שבכל רגע זרם המים עשוי להתגבר. יחד עם זאת, פעילות הראפטינג כוללת בתוכה מספר סיכונים אפשריים. וכשהדבר הזה קורה, יש לקוות כי דאגתם מבעוד מועד לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המתייחסת לסוג זה של ספורט אקסטרים.

הסכנות של ראפטינג

ראפטינג, כידוע, הוא פעילות ספורטיבית הכוללת שיט משותף של מספר אנשים, לרוב על גבי נהר שוצף. בישראל, הגם שיש מספר מסלולי ראפינג, זרמי המים חלשים באופן יחסי. מכיוון שזו פעילות שאמורה להיות מאתגרת, רבים מהישראלים משלבים זאת במהלך טיול בחו"ל.

מסלולי הראפטינג המבוקשים בעולם נמצאים במדינות עולם שלישי או במדינות דרום אמריקה, בהן נערכים טיולים ארוכים. מסלולים אלה כוללים זרמים חזקים, סלעים, מפלים ושאר "אטרקציות". אלה מגבירים במידה רבה את החוויה, אבל גם כוללים לא מעט סכנות. גם אם נדירים מקרי המוות במהלך ראפטינג, הם בגדר אפשרות.

עקב כך, ההמלצה הברורה טרם כל ביצוע פעילות אקסטרים, ובכלל זה ראפטינג, היא לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה את כל הסיכונים האפשריים. מדריך מנוסה והקפדה על כללים יכולים להקטין את הסבירות לפגיעה, כמובן, אבל לא מבטלים אותה לחלוטין.

מה כולל ביטוח ספורט אתגרי?

ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל התייחסות לראפטינג יהיה לרוב מהסוג ההרפתקני יותר, כלומר, ביטוח תרמילאים או ביטוח סקי. זאת מכיוון שבנסיעות למטרות אלה, האורכות לרוב תקופה ארוכה, נהוג לשלב ביצוע פעילות ראפטינג. לכן, אם מתכננים מסלול שכולל סבירות כלשהי לביצוע פעילות אקסטרים מסוג זה, חשוב להצטייד בפוליסה מתאימה.

בדרך כלל, ביטוח הראפטינג יכלול בתוכו החזרים עבור הוצאות רפואיות על אשפוזים הנובעים מפציעות במהלך הראפטינג, כמו גם הטסות רפואיות לישראל במידת הצורך, שירותי הצלה ימיים או יבשתיים או שירותי איתור וחילוץ כאשר אובדים עקבותיהם של הנוסעים, חלילה.

גובה הכיסוי משתנה בהתאם לתנאי הפוליסה הספציפית, ועשוי להגיע למאות אלפי דולרים. לכן, מומלץ מאד לבחון הצעות ביטוח נסיעות לחו"ל במספר רב של חברות, ולבחור בסופו של דבר בפוליסה המתאימה ביותר לצרכי הנסיעה הספציפית. השוואת מחירים, שניתן לבצע כיום בעזרת האינטרנט, היא כלי מועיל בהחלט.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור