ביטוח נסיעות לנשים בהריון

בשנים האחרונות התחום של ביטוח נסיעות התרחב וקיבל משמעויות חדשות – ובצדק. אמנם כולנו אוהבים לבלות ולטוס לחו"ל ולהגיע אל אותם מקומות, אבל לא כולנו אותם אנשים ולחלקנו יש צרכים מיוחדים

ההיקף והמחיר של ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להיות מושפע ממשך הטיול, אופיו, בקשות להרחבות שונות וגם מצבים רפואיים. ביטוח מוכר יחסית, הוא הביטוח שקשור אל מבוגרים או חולי לב כאלו ואחרים. מצד שני, קיימות גם נשים בהיריון שהן כמובן לא חולות אבל כן נמצאות במצב רפואי שונה משאר האוכלוסייה הרגילה שנוסעת במטוס.

ביטוח להיריון

אישה בהיריון עוברת תהליכים רבים בתוך הגוף, גדל בתוכה עובר והזהירות כלפיה מופנית באופן אינטנסיבי גם כאשר היא טסה לחו"ל. מכיוון שההיריון מלא בתהליכים שלעיתים לא ניתן לצפות מראש, חברות הביטוח נמצאות בסיכון גבוה יותר מבחינת ביטוח בריאות לאישה בהריון ופגים, ועל כן הביטוח כנראה יהיה יקר יותר.

ביטוח חופשה לנשים בהיריון הוא אמנם יקר יותר, אבל הוא גם מקיף יותר בהתאם. הביטוח הזה מקיף בדיוק כמו כל פוליסה אחרת שמוצעת לאדם הממוצע שטס דרך חברת ביטוח זו או אחרת, אבל בנוסף יש בה עוד כמה סעיפים ותנאים חדשים.

ביטוחים כאלו נותנים כיסוי גם על החמרה במצבי היריון כאלו ואחרים, אשר יצריכו הזעקה אל בית החולים הקרוב לא משנה היכן תהיה האישה ההריונית. בנוסף, במידה וייוולד פג, הפוליסה של ביטוח נסיעות לאישה בהריון יכלול גם את הכיסוי לשלבים הראשונים.

התאמה ליולדת

המטרה מאחורי ההתאמה האישית הזו ליולדות טריות ונשים בהיריון, הוא הרצון לאפשר לכל מי שרוצה לטוס לחו"ל ללא כל קשר או תלות במצבו הבריאותי. יחד עם זאת, חשוב לשים לב שבמידה והאישה עושה ביטוח נסיעות דרך קופת החולים בה היא חברה ומטופלת, לא בטוח שסוכן הביטוח ידע שהיא בהיריון והיא תצטרך לוודא שהוא מתאים לה פוליסה רלוונטית.

חריגות

כמו בכל דבר בחיים, גם כאן יש יוצא מן הכלל וגם אליו חשוב לשים לב לפני שרוכשים ביטוח נסיעות כזה או אחר, ולעיתים אף לפני רכישת כרטיס טיסה. חברות ביטוח רבות לא נותנות כיסוי מלא על נשים שנמצאות בחודשים האחרונים להריונן מהסיבה הפשוטה שהן בסיכון רב יותר ובהתאם לזה הן גם יכולות ללדת בעת שהותן בחו"ל.

מעבר לזה, חשוב לשים לב שבמידה ועשיתן ביטוח רגיל והחלטתן לא להצהיר על היותכן בהיריון, האחריות היא כולה עליכן במקרה ותצטרכו סיוע שקשור להיריון שלכן. עד כדי כך מדובר בעניין חשוב ומשמעותי.

כך למשל, יכולים לקרות מצבים בהם אתן צריכות סיוע וביקורת מיידית על העובר שלכן, תפנו אל בית החולים הקרוב, תקבלו סיוע, חשבונית וכל מה שצריך בכדי לקבל בחזרה את כספכם מחברת הביטוח שהנפיקה לכם את ביטוח הנסיעות, אבל במידה והפנייה הייתה קשורה להיריון שלא היה מבוטח – כנראה שלא תקבלו כיסוי.

ישנן נשים שהריונן מוגדר בסיכון גבוה בשל גיל מבוגר ושלל סוגיות אחרות. ייתכן שגם את אלו לא יסכימו חברות הביטוח השונות לבטח, מכיוון שהסיכון הגבוה מרים את הסיכוי שהן יצטרכו לשלם ולהשקיע מכספן על כל מקרה שיהיה, ולכן הן מעדיפות להתנער מלכתחילה.

ביטוח נסיעות בראש שקט

גם אם ההיריון שלכן מתנהל כהלכה, אתן נוסעות למספר ימים בלבד ואתן מכירות כבר בעל פה את הצורה שבה הוא עובד, עדיף לגשת אל חברת הביטוח ולהוסיף גם ביטוח נסיעות שמותאם להריון. הביטוח הזה יקנה לכן לא רק כיסוי מלא על שלל מקרים שיכולים לצוץ, אלא גם ראש שקט ופתוח יותר ליהנות באמת מהביקור שלכן בארץ אחרת.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל ביחרו סוג ביטוח או ליחצו על הקישור המצורף  – לקבלת הצעות.

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור