ביטוח רכב שכור בחו"ל

עבור רבים, טיול לחו"ל אינו יכול להיות שלם ללא השכרת רכב. אחרי הכול, זוהי הדרך האידיאלית לגמוע מרחקים ארוכים, ולראות את מה שאינו בהישג ידה של התחבורה הציבורית. הבעיה מתחילה כאשר מעוניינים להשכיר רכב, אך לא מסדירים במועד את הסוגיה הכול כך חשובה של ביטוח רכב. אנחנו ננסה לעזור לכם להימנע מכך.

כל חברת השכרת מכוניות המכבדת את עצמה תדרוש מהלקוח לעשות, כצעד ראשון טרם קבלת המפתחות, ביטוח רכב- מה שמעניק לו למעשה מעמד של ביטוח חובה לכל דבר. וגם אם המהות של הביטוח ברורה, הרי שהפוליסות נבדלות ביניהן בלא מעט מאפיינים. לכן, כדאי מאד שתקראו את הסכם הביטוח, או שתפסידו סכומי עתק.

ביטוחי הרכב שניתן לעשות בחו"ל

כשמדברים על ביטוחי רכב בחו"ל, מבדילים בין מספר סוגים עיקריים. ביטוח מקיף יכסה כל נזק אשר נגרם לרכב, בין אם בגניבה ובין אם בתאונה, ועשוי גם לכלול בתוכו פגיעות בגוף הנוסעים או בחפציהם. ביטוח צד ג, לעומת זאת, יופעל במקרה של תאונה הכוללת צד נוסף, על מנת להסדיר את התשלומים לנהג הנפגע.

בכל אחת מפוליסות הביטוח נלקחים בחשבון כיסויים נוספים, פרטניים יותר- כאשר חלקם הגדול מצריך תוספת תשלום. פה יקבעו לא רק המדיניות של חברת הביטוח, אלא גם הכללים והסכנות המאפיינים את יעד הנסיעה.

סוגיית ההשתתפות העצמית היא פרמטר מרכזי נוסף הנתון לשינוי, שעה שחברות מסוימות מאפשרות לבטל סעיף זה- בתמורה להעלאת מחיר הפוליסה. אפשרות זו אינה מומלצת בכל המקרים, מאחר ולא ניתן לדעת מתי נצטרך לממש את הביטוח.

מתי סוגרים על ביטוח רכב לחו"ל?

ביטוח רכב שכור לחו"ל ניתן לעשות בשני אופנים. כאשר סוגרים זאת עוד מהארץ, הרי שהביטוח ייכלל כמעט תמיד במחיר ההשכרה. לעומת זאת, אנשים הבוחרים להשאיר זאת לשלבים שאחרי הירידה מהמטוס, יוכלו לעשות זאת גם במדינה הזרה. חשוב להדגיש שבחברות השכרה בינלאומיות רבות ביטוחים מסוג זה אינם בגדר חובה.

ההבדלים בין המדינות השונות בנוגע להגדרת הביטוח ראויים לציון. בארצות הברית, למשל, יכלול ביטוח בסיסי כיסויים על תאונה או גניבת הרכב בלבד, ולא יתייחס למקרים הכוללים פגיעה בצד ג. במדינות רבות באירופה, לעומת זאת, יילקח בחשבון תמיד הצד השלישי- שהוא חובה בהן. בנוסף, יהיו תקנות מגבילות למימוש הפוליסה, כגון נהיגה בשכרות או תחת השפעת אלכוהול.

טרם החתימה, יש לקרוא לעומק את כל סעיפי הפוליסה

ההבדלים השונים בתנאי ביטוח הרכב בין המדינות השונות משמעותם אחת: חשוב מאד לדעת על מה אתם חותמים, בלי קשר לשפה בה הוא נכתב. יש להכיר עד רמת היסוד את תנאי הביטוח הנהוגים באותה מדינה, כמו גם את תקנות התחבורה. במקרים רבים, למשל, נהגים נכנסים לאזור החורג מגבולות ארץ הנסיעה, כך שהביטוח למעשה מתבטל לו.

יש לבחור ביטוח רכב שכור בחו"ל רק לאחר בדיקה של תנאי הפוליסות שמציעות החברות השונות. כך, למשל, אחדות יעלו את תעריפיהן באופן דרסטי עבור נהגים צעירים, בעוד אצל אחרות ההבדלים לא יהיו משמעותיים כל כך. יש לדעת בדיוק כמה אתם משלמים על ההשכרה עצמה, וכמה על הביטוח- הנחות בביטוח, למשל, ניתנות לא פעם עבור נהגים מבוגרים באופן יחסי.

גם אם רבים יבחרו בסופו של דבר בביטוחים של חברות השכרות הרכב המובילות בישראל, רצוי מאד לבצע השוואת מחירים מקיפה- הן בין חברות הפועלות בארץ ובין אם מעבר לים. בכל אחד מהמקרים, ביטוח רכב יעניק את השקט הדרוש טרם כל נסיעה בארץ זרה, דבר שמשפר בעשרות מונים את החוויה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור