הטסת בן משפחה קרוב במקרה אשפוז בחו"ל

ברגע אחד, טיול בחו"ל יכול לקבל תפנית שלילית ביותר. חשבו, למשל, על פגיעה רפואית בנוסע, שמצריכה ממנו אשפוז במדינה זרה. מעבר לקושי הגופני, הרי שאין זה פשוט כלל להתמודד לבד אל מול הסיטואציה. הסעיף של הטסת בן משפחה קרוב לחו"ל, הניתן במסגרת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, יוכל לסייע במידה משמעותית בכך.

משמעותו של הסעיף

לא קשה למנות מקרים בהם אירוע רפואי עלול להתרחש בחו"ל: תאונת דרכים, פציעה במהלך ספורט אתגרי או מחלות הן הסכנות העיקריות. כאשר אלה מביאות לאשפוז בבית החולים, נותר האדם לא פעם בגפו, רחוק מהסיוע הסיעודי והנפשי לו בוודאי היה זקוק ברגעים קשים אלה.

הטסת בן משפחה קרוב לחו"ל נועדה לתת מענה לסיטואציה מסוג זה, אשר חשיבותו מכרעת לעיתים. המשמעות של סעיף זה היא אחת: במסגרתו, חברת הביטוח תעניק החזר כספי עבור הטיסות הלוך וחזור של אותו בן משפחה, עד למדינה בה נמצא יקירו.

חלק מפוליסת ביטוח נסיעות, או תוספת אליה?

כיום, שוק הביטוח נחשב לתחרותי מאי פעם. הדבר משפיע גם על ביטוחי הנסיעות: הפוליסות השונות נבדלות ביניהם בגובה הפיצויים שהן מעניקות עבור הוצאות רפואיות, בתנאים למימוש, בדמי ההשתפות העצמית וכן הלאה. גם ההתייחסות לסעיף ההטסה לחו"ל של קרוב משפחה משתנה בהתאם.

חברות ביטוח נסיעות, בעיקר אלה המציעות פוליסות רחבות יחסית, עשויות לכלול את הסעיף כחלק אינטגרלי בפוליסה. לעומת זאת, המדיניות של חברות אחרות יכולה להיות שונה בתכלית: התעלמות מהסעיף לחלוטין, או לכל הפחות הענקתו למבוטח אך ורק תמורת תוספת תשלום למחיר הפוליסה.

לעשות או לא לעשות? זאת השאלה

אף אדם לא יכול "לתכנן" אשפוז רפואי בחו"ל: לרוב, זהו תרחיש אימים, אשר נשאר אי שם בתת המודע של האדם, מחכה לא להתקיים. לכן, הוספת סעיף מסוג זה נראית בעיני רבים כמו תרחיש שלילי, ולא בהכרח מחויב המציאות. האמנם?

לא ניתן להכחיש שישנם מקרים בהם המבוטח נמצא בסכנה גדולה מאשר באחרים. טיול תרמילאים, ספורט אתגרי או אפילו נסיעה "רגילה" כשלמבוטח מחלה מסוימת, מגדילים את הסיכויים לאשפוז. לכן, כשרמת הסיכון עולה, ניתן בהחלט לשקול הוספת סעיף זה לפוליסת ביטוח נסיעות, אפילו אם נדרשת לכך תוספת תשלום.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור