כיסוי בביטוח הנסיעות לביטול נסיעה עקב צו 8

הכל היה מוכן לנסיעה. לקחת חופש מהעבודה, הכנת את הילדים וארזת את המזוודות. אלא שאז הוא הגיע בדואר, ושינה את התכניות שלך לחלוטין. צו 8, קוראים לו. כמובן שכל נסיעה לחו"ל צריכה להתבטל כאשר מגיעה הפקודה החשובה הזו, שמקושרת לרוב לעיתות משבר או מלחמה. האם ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לסייע להתמודד עם הנזק הכספי שנגרם?

ואז הגיעו המילואים ושיבשו הכול

כל הזמנה לשירות מילואים מצריכה וויתור על כל תכנית נסיעה לחו"ל, זה ברור. אולם, לא ברור מאליו שהביטול, מוצדק ככל שיהיה, יביא לקבלת החזרים עבור הנסיעה שנרכשה, אך לא בוצעה בפועל. בדיוק לצורך זה נקבע סעיף מיוחד בפוליסות שונות של ביטוח נסיעות לחו"ל, והוא נועד להעניק פיצוי כספי עבור מחיר הנסיעה.

גובה ההחזר הכספי נקבע על פי מאפייני הפוליסה הבסיסיים, כך שכמובן יהיה הבדל בין פוליסות ביטוח חופשה רגילות, ביטוח תרמילאים או ביטוח סקי. לרוב, הפיצוי יעמוד על כמה אלפי דולרים, ויינתן אם היה טווח של עד שבוע בין הקריאה למילואים לטיסה עצמה. כמו כן, נדרש שהצו יהיה חתום על ידי גורם צבאי מוסמך.

כאשר ישנו סעיף בפוליסה המתייחס למילואים, כל שנותר הוא להעביר את האישור החתום אל אנשי חברת הביטוח. מרגע זה, ולרוב תוך מספר שבועות, יינתן הכיסוי האמור- הכול בהתאם לתנאי הפוליסה שנבחרה.

מי צריך לדאוג לכיסוי שכזה?

בדרך כלל, יהיה הפיצוי הכספי עבור ביטול נסיעה עקב מילואים קבוע בתנאי הפוליסה, אם כי במקרים נדירים יותר ניתן לרכוש אותו כהרחבה עבור פוליסה מסוימת. גם אם במרבית המקרים לא ניתן לחזות קבלת צו 8, הרי שאלה שצריכים "לחשוש" ממנו הם חיילים בשירות מילואים. כמובן שהזמנת טיסה במצב מדיני מתוח יכולה להעלות את הסבירות לקריאה למילואים.

אוכלוסיה מרכזית לה מוצעות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל עם סעיף המתייחס לצו 8 היא אנשי העסקים. אלה נוסעים לרוב לאחת ממדינות העולם מספר פעמים בשנה (ולעיתים לתקופות ארוכות), כך שסביר יותר שהביטוח יופעל עבורם מאשר עבור אנשים אשר נוסעים לחופשה חד פעמית של סוף שבוע בודד, למשל.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור