לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

לפני שקונים ביטוח רכב, משווים וחוסכים

לא מחדשים ביטוח רכב לפני שמשווים מחירים!
בגלל שקיימים המון משתנים המרכיבים את ביטוח הרכב:
סוג רכב, שנת ייצור, פרופיל הנהג, כמות נהגים, עבר ביטוחי, ועוד.
ובגלל שחברות הביטוח מעדכנות תעריפים לעיתים קרובות,
חשוב להשוות בין ביטוחי החברות השונות כדי לחסוך כסף.
אין סיבה שתשלמו יותר רק בגלל שלא הכרתם את כל האלטרנטיבות!

אז איך בוחרים ביטוח רכב?

 • מבינים איזה ביטוח רכב מתאים לכם

 • מקבלים ב 2 דקות מגוון הצעות

 • בוחרים את ההצעה הכי משתלמת וחוסכים כסף

אילו ביטוחי רכב קיימים?

ב-Wobi משווים וקונים את כל סוגי ביטוחי הרכב במהירות ובקלות. אנחנו כאן לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר עבורך:

 • ביטוח מקיף

  כולל גם ביטוח צד ג' וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכב שלכם (בעלי הפוליסה) כולל גניבה. לכן, עלותו גבוהה יותר מביטוח צד ג', והוא מומלץ לבעלי רכבים שיוצרו בשנים האחרונות או שהשווי שלהם יחסית גבוה.

  מידע נוסף
 • ביטוח צד ג'

  מכסה נזקים שנגרמו לרכוש של צד שלישי. לא כולל כיסוי לנזק או גניבה של הרכב שלכם.

  מידע נוסף
 • ביטוח חובה

  מכסה נזקי גוף בלבד.

  מידע נוסף

ביטוח רכב - למה איתנו?

 • חוסכים כסף וזמן יקר

  תוך 2 דקות מקבלים עד 9 הצעות מהחברות המובילות בשוק

 • בוחרים ממגוון אלטרנטיבות

  קונים את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם

 • בטוחים שקניתם את הביטוח הכי משתלם

  Wobi בודקת עבורכם כל שנה, בעת חידוש הביטוח, אם שווה לכם להמשיך עם אותה חברה או לעבור לאחת אחרת עם הצעה משתלמת יותר

 • מקבלים מענה אנושי

  מיטב אנשי המקצוע של Wobi נמצאים לרשותכם בכל רגע נתון- בשלב החיפוש, בעת הרכישה ובכל תקופת הביטוח

 • נהנים כלקוח של חברה מובילה

  Wobi היא הרבה מעבר לאתר השוואות ביטוחים. היא סוכנות ביטוח גדולה ומובילה מולה אתם מתנהלים בכל מקרה ביטוחי שתרצו לקבל עבורו סיוע או שירות כולל טיפול בתביעה

 • רגועים בזמן התביעה

  מחלקת התביעות שלנו עומדת לרשותכם מרגע התביעה מול חברת הביטוח ומובילה אתכם לאורך כל תהליך התביעה עד לסיומה

כמה טיפים לפני שקונים ביטוח רכב

 1. מספר הנהגים ברכב

  כמה אנשים נוהגים ברכב? שניכם? גם הילד? יש נהגים זמניים נוספים? חשוב לנקוב במספר מדויק של נהגים כדי לוודא שכולם מכוסים וכדי לחסוך כסף

 2. נהגים זמניים ברכב

  יוצא לכם פעם בכמה זמן להשאיל את הרכב לחבר או לקרוב משפחה? אם זה פעם ב, לא חייבים לבחור לבטח "כל נהג", אלא להוסיף את הנהג הזמני נקודתית בעת הצורך

 3. חדש תמורת ישן

  אם יש לכם רכב חדש בשנתו הראשונה, דבר ראשון, תתחדשו! דבר שני כדאי לוודא שיש לכם כיסוי "חדש תמורת ישן". כיסוי זה מבטיח שגובה הפיצוי על הרכב במקרה של אובדן מוחלט או גנבה יגיע לשווי הרכב החדש בשנתו הראשונה (עד 10% משווי הרכב)

 4. כיסוי זמני לנהג צעיר

  נהגים צעירים? נוהגים רק פה ושם?
  אין סיבה שתשלמו כמו כולם.
  יש אפשרות לעשות 'כיסוי זמני לנהג צעיר' ולשלם 'פר ימים' בעלות ממש סמלית.
  אם למשל אתם חיילים שרואים את הבית רק בסופ"שים (מקווים שכל סופ"ש) זה יכול להיות פתרון מעולה בשבילכם.
  לחלופין, אפשר לעשות "בנק קילומטרז' לנהג הצעיר". העלויות והתנאים משתנים מחברה לחברה, לכן משתלם לערוך השוואה לפני שקונים

 5. תנאים משפחתיים

  עומדים להתחתן? עומדים להתגרש? הילד נוסע לדרום אמריקה לשנה ולא ישתמש ברכב?
  כל נתון משפחתי או מצב במשפחה שמשפיע על הרגלי הנהיגה בבית משפיעים על הביטוח שלכם.
  חשוב לעדכן את הביטוח בנתונים הרלוונטים בעת החידוש ובכלל, כדי להיות מכוסים תמיד וכדי לחסוך כסף יקר

 • השתתפות עצמית

  חוויתם תאונה? נגרם נזק לרכב? קודם כל מקווים שאתם בריאים ושלמים. הביטוח כמובן יכסה אתכם, אך בנוסף לכיסוי תצרכו לשלם סכום המכונה 'השתתפות עצמית'. סכום זה משתנה מחברה לחברה ולכן חשוב להשוות בין הביטוחים השונים כדי לחסוך כסף. תוכלו גם לרכוש בתשלום חד פעמי 'כיסוי מורחב לביטול ההשתתפות העצמית' או לרכוש 'השתתפות עצמית מוגדלת' ולהקטין את עלות הביטוח.

 • מוסכי הסדר

  אלו מוסכים נבחרים העובדים עם חברות הביטוח, כשלכל חברה יש את רשימת מוסכי ההסדר שלה. שימוש בשירותיהם של מוסכים אלו יכול להקטין או לבטל את עלות ההשתתפות העצמית, בחלק מהחברות ניתן לקבל רכב חלופי בשיטת "מפתח תמורת מפתח", ומעניק פטור חלקי/מוחלט מפרמיית השבה לתוקף.

 • אובדן מוחלט

  אם עשיתם טוטאל לוס, זה אומר שאחוזי הנזק הגיעו למקסימום האחוזים המאפשרים את תיקונו. במקרה כזה, תקבלו פיצוי מלא של שווי הרכב.

 • גרירה ותיקוני דרך

  אם נתקעתם איפשהו בגלל תקלה או השבתת הרכב, כיסוי זה מכסה לכם תיקוני דרך קלים, חילוץ הרכב , וגרירת הרכב ליעד שלו. אפשר גם להרחיב את הכיסוי ולהוסיף שירות החלפת גלגל, אספקת דלק, ושליחת מונית אליכם.

 • גבול אחריות

  אם הרכב שלכם גרם נזק לצד שלישי (לרכב אחר או למבנה) קודם כל - לנשום. אח"כ לנשום לרווחה שיש לכם כיסוי מהביטוח. כמה כיסוי? תלוי בפרמיה שלכם. טווח הכיסויים נע בין 400,000-2,000,000 ש"ח. אפשר גם להרחיב את הכיסוי בתוספת פרמיה, לשיקולכם.

 • רכב חלופי

  אם עשיתם תאונה והרכב שלכם מושבת או בתיקון, או אם גנבו לכם את הרכב, כיסוי זה דואג שתקבלו רכב חלופי. תוכלו להרחיב את הכיסוי כדי לקבל:
  - רכב חלופי כבר מהיום הראשון,
  - רכב חלופי לתקופה ארוכה יותר לאחר גניבה או טוטאלוס.
  - רכב חילופי משופר – VIP,
  - רכב חילופי לנהגים מעל גיל 21.

 • הגנה משפטית

  מעורבים בהליך פלילי עקב תאונה? כיסוי הגנה משפטית מכסה את ההוצאות הכרוכות. עלות וגובה הכיסוי משתנים בין חברה לחברה.

 • כיסוי שמשות

  השמשה נשברה? זהו כיסוי עבור תיקון או החלפת השמשה במקרה שכזה. רוצים להתפנק בשירות עד הבית? בידקו האם ניתן להוסיף לכיסוי 'שמשות עד הבית' - איש מקצוע יגיע אליכם ויתקן לכם את השמשה.

 • לא רוכשים ביטוח רכב לפני שמשווים! לכל אחד היסטוריית נהיגה שונה, רכב שונה ונתונים דמוגרפים שונים, חברות הביטוח משנות את תעריפי הביטוח על בסיס חודשי לפי שיקול דעתן. לכן חשוב מאוד להשוות את ההצעות כל פעם מחדש. רק ב-Wobi תוכלו לקבל תוך 2 דקות עד 9 הצעות שונות ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. ככה רוכשים ביטוח היום. משווים וקונים חכם.

 • מחיר ביטוח הרכב משתנה לעיתים תכופות, בהתאם לשיקול דעתן של חברות הביטוח.
  מחירי ביטוח הרכב מורכבים ממידע על הנהגים כמו גיל הנהג הצעיר ביותר, וותק נהיגה, מספר הנהגים שיורשו לנהוג ברכב, עבר ביטוחי, שליליות, הרגלי הנהיגה וכד' בנוסף מנתונים על סוג הרכב כמו הערך שלו, מערכות בטיחות והגנה לדוגמאת מובילאי, רכב שני ממקום העבודה ועוד. כל הפרמטרים האלה עוזרים לחברות הביטוח לתמחר לכם את הפוליסות ולנהל את הסיכונים בצורה טובה יותר. אל תשכחו להשוות מחירים בין החברות.

 • חשוב להתאים את הפוליסה שלכם לפי הרגלי הנהיגה שלכם ואפילו לפי אזור המגורים שלכם. במידה ואתם גרים בעיר או שכונה יחסית צפופה מומלץ להוסיף כיסוי "פנסים ומראות" במידה ומישהו הוריד לכם את המראת צד או הפנסים בחנייה חברת הביטוח תפצה אותכן ולא תחשב לכם תביעה בביטוח!
  ישנם כיסויים והרחבות נוספות כמו "רכב חליפי", "ביטול השתתפות עצמית", "שמשות", "גרירה ותיקוני דרך", "אובדן מוחלט", "הגנה משפטית" ועוד. רק דרך השוואת הפוליסות אחת לשנייה תבינו מה המחיר ואיזה כיסויים כוללים בכל פוליסה.
  "חדש תמורת ישן"

 • ביטוח מקיף כולל בתוכו גם את ביטוח צד ג' וגם כיסוי לנזק שנגרם לרכב שלכם (בעלי הפוליסה) כולל גניבה. לכן, עלותו גבוהה יותר מביטוח צד ג' שאינו מכסה נזק שנגרם לרכבכם אלא רק לנזק שנגרם לצד השלישי, ביטוח מקיף מומלץ לבעלי רכבים שיוצרו בשנים האחרונות או שהשווי שלהם יחסית גבוה. במקרים של שווי רכב נמוך, משתלם לבטח בביטוח צד ג' בלבד ולחסוך בעלויות הביטוח.

 • ביטוח חובה - קודם כל הוא חובה על פי חוק, אבל הוא גם הרבה מעבר לזה. הוא יגן עליכם במקרה של תאונה והוצאות מפלצתיות של טיפול רפואי, עבורכם ועבור אחרים אך הוא אינו כולל כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם לרכוש שלכם או של הצד המעורב בתאונה כמו ביטוח מקיף או ביטוח צד ג' שהם בגדר רשות בלבד. חברות הביטוח מציעות לנהגים את אותם הפוליסות בדיוק בביטוח החובה, אבל תופתעו לגלות את ההבדלים במחירים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור