לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

לא נוסעים לפני שמשווים מחירים

ביטוח חובה הוא קודם כל חובה על פי חוק, אבל הוא גם הרבה מעבר לזה. הוא יגן עליכם במקרה של תאונה (חלילה!) מהוצאות מפלצתיות של טיפול רפואי, עבורכם ועבור אחרים אך הוא אינו כולל כיסוי ביטוחי לנזק שנגרם לרכוש שלכם או של הצד המעורב בתאונה כמו ביטוח מקיף או ביטוח צד ג'. חברות הביטוח מציעות לנהגים את אותם הפוליסות בדיוק בביטוח החובה, אבל תופתעו לגלות את ההבדלים במחירים בין חברות הביטוח השונות שמשנות אותם לעיתים תכופות, אז מה שהכי חשוב הוא קודם כל להשוות מחירים אצלנו ב-Wobi ולבדוק את ההצעות השונות של חברות הביטוח המובילות בשוק.

כמה טיפים לפני שרוכשים ביטוח חובה

 1. השוואת מחירי ביטוח חובה

  יש כאלה שחושבים שהמחיר של ביטוח חובה הוא קבוע, מפוקח ולא משתנה. הם טועים. חברות הביטוח כל הזמן משנות את המחיר ומתחרות על כל לקוח,
  לכן חובה להשוות מחירים לפני שרוכשים!

 2. מה משפיע על מחיר ביטוח חובה?

  אתם נהגים ותיקים? נשים? בלי היסטוריה של תאונות, תביעות או שלילות רכב? חברות הביטוח רוצות אתכם כלקוחות, והמחירים שתקבלו בהשוואה יהיו נמוכים יותר.
  כמו כן גם סוג הרכב, נפח המנוע, שווי הרכב, אביזרי בטיחות, מספר כריות האוויר, רכב נוסף ממקום העבודה ועוד יכולים להשפיע לכם על המחיר.

 3. להשוות גם שירות

  בדקו את הדוחות של משרד האוצר על איכות השירות בחברות השונות. אל תעשו ביטוח בחברה שלא נותנת לכם שירות מעולה!
  באפשרותכם לבדוק את שביעות רצון הלקוחות, מהירות הטיפול בתביעות, שיעור תשלום התביעות, זמן מענה טלפוני, כלים דיגיטליים, תלונות הציבור ועוד.

 4. לא לפצל ביטוח

  אם תרצו לקנות גם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג', קנו את הכל באותה החברה. חברת הביטוח תיתן לכם מחיר טוב יותר על חבילה של ביטוח חובה ביחד עם רכישת ביטוח רכוש מאשר אם תרכשו את כל אחד מהם בנפרד.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור