ביטוח רכב לרכבי חברה – מה ההבדל?

יותר ויותר חברות היום מבינות את הצורך שבהוספת רכבי חברה, חלק מהחברות "נולדות" עם העובדה למען סוכני השטח שלהם וחלק מהחברות מבינות את זה עם הזמן שעובר, אחרי הכל, כמעט כל חברת סטארט-אפ חדשה מנסה להראות שהיא זו שמפנקת את עובדיה ברמה הגבוהה ביותר.

בהרבה מאוד חברות ביטוח תכירו את ההבדלי המחירים של הביטוח, החל בעקבות שהנהג הינו נהג חדש, נכויות שונות, גודל הכיסוי ועוד. הסיפור משתנה כאשר במקרה של עסק, הנושא הוא קצת בעייתי, ביטוח רכב הרי אמור להיות מותאם לסוג הנהג, בהרבה מאוד חברות הנהגים משתנים בתכיפות גבוהה, חברות עם סוכני שטח וטכנאי שירות אשר מבקרים בכל אזורי הארץ ביממה אחת בלבד.

מה קורה כאשר מדובר בעובד ספציפי?

ברוב המקרים כאשר מדובר בחברות סטארט-אפ או חברות הייטק אשר נותנות רכב לעובד בתור "בונוס" או בתור "תוספת" למשכורת, אפשר לראות שהביטוח מותאם עבורו בצורה הרגילה, גיל, וותק על הכביש וכו', הרכב הופך להיות צמוד לנהג, באם הוא רוצה להוסיף את אשתו או את חברו לעבודה, יצטרך הוא לעבור מסע בירוקרטי לא קטן על מנת שיותאם מחדש עבור הבקשות החדשות.

המקרה הנ"ל די דומה לחברות שליחויות (לא של פיצות, יותר בעניין של חבילות גדולות, אוכל לחיות מחמד וכד') חברות שליחויות צריכות להתמודד עם נושא הביטוח קצת יותר מחברות אחרות, מהסיבה הפשוטה, סטטיסטיקות פשוטות יראו לכם (וגם ההיגיון) שחברת שליחויות איכותית ופרודוקטיבית יכולה לשחרר רכבים לרחובות, לפעמים במשך 24 שעות ביממה.

חברות שליחויות צריכות לשלם אלפי שקלים בשנה על מנת לקבל את הביטוח המכסה ביותר, הרי אם סוכן מכירות לא יגיע בזמן לפגישה, לא תכעסו, תקבעו פגישה נוספת אך כאשר משלוח שנקבע לשעה ספציפית ביום ספציפי שחשוב לכם לסדרי היום יום, אי אפשר כמעט לקבוע מחדש, מה שגורם לחברות השליחויות להרגיש תמיד בלחץ ותמיד להיות תחת הכיסוי הטוב ביותר בחברות הביטוח על מנת שלא לעכב שום נסיעה, לא משנה באיזה אזור מדובר בישראל.

כמובן שתמיד עדיף לעבוד עם חברות שליחויות שנמצאות תחת פיקוח כלשהו על מנת שאם חלילה אחת מהחבילות שהזמנתם תתקל בנזקים כאלו ואחרים, לא כל חברת ביטוח מוכנה לבטח את חברות השליחויות מה שישאיר אתכם ללא החבילה וללא הכסף (כי גם זה שמכר לכם לא יהיה אחראי).

חשוב:

  • קניתם מוצר באינטרנט? תבדקו עם איזו חברת שליחויות החנות עובדת..
    • האם יש להם ביטוח על המוצר?
    • האם הם משתמשים בחברה חיצונית?
    • האם יש להם משלוחים משלהם?

תמיד חשוב לדאוג לעבוד מול חברת שליחויות שמכירה כבר את הנהלים של המוצרים שנקנים באינטרנט. ביטוח רכב לעסק הינו נושא עדין ויש לבדוק מול חברות הביטוח שאכן מדובר בכיסוי מקיף ואיכותי עבור רכב החברה שלכם וכמובן תואם לעסקים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור