הפרמטרים לחישוב תעריפי הביטוח המקיף לרכב

רכישה של ביטוח מקיף לרכב נחשבת לאופציה ראויה ביותר עבור רבים. אחרי הכול, זוהי הפוליסה שתמנע הוצאות כספיות עצומות במקרה של פגיעה כלשהי בו. ועדיין, רבים אינם יודעים כיצד בדיוק נקבע מחיר הפוליסה המוצע להם על ידי חברות הביטוח. אנחנו נתייחס לסוגיה חשובה זו.

המשתנה העיקרי: מאפייני הרכב

מיותר לציין כי ביטוח מקיף לרכב, אשר מתייחס קודם כל אליו, יושפע במחירו בעיקר מהמאפיינים הבסיסיים שלו. כאן, ניתן למנות מספר נושאים הנכנסים לתמונה. שווי הרכב הוא אחד המרכזיים שבהם: ברור כי כלי רכב יקרים יותר יצריכו עלויות גבוהות יותר על תיקון, למשל, ומחירו של ביטוח רכב עבורם משתנה בהתאם. באותה מידה, גם מחיר חלקי החילוף לדגם ספציפי זה, וזמינותם בישראל, מהווה פרמטר מרכזי.

חברות ביטוח רבות מתבוננות גם על ה"פופולאריות" של הרכב בקרב גנבים. ברור כי ישנם דגמים רבים אשר "אהובים" על גנבים – יהיו אלה לרוב כלי הרכב היקרים יותר, אלה המיובאים באופן מיוחד או רכבי אספנות נדירים. דגם אשר היסטוריית הגניבות או מעשי הזדון כנגדו ארוכה, ככל הנראה יצריך את הנהג שלו לשלם יותר על הפוליסה.

ומה בנוגע לנהג?

גם לאדם היושב מאחורי ההגה השפעה מהותית על מחירה של פוליסת ביטוח מקיף. כאן, הרי שנהגים צעירים, עם היסטוריה קצרה על הכביש, יצטרכו לשלם יותר מאשר אלה הוותיקים והמנוסים יותר. הדבר נובע, בעיקרו של דבר, מכך שהסבירות של אלה להיות מעורבים בתאונה כלשהי, חלילה, גבוהה יותר.

העבר הביטוחי של הנהג מהווה גם הוא משתנה שנכנס למשוואת המחיר. נהגים אשר הגישו בעברם תביעת ביטוח רכב ייתכן מאד שיעשו זאת בשנית. לכן, מחיר הביטוח עבורם יהיה מעט גבוה יותר מאלה אשר יכולים להציג לחברת הביטוח מסמך היעדר תביעות נקי לחלוטין.

כך עושים זאת נכון

חשוב לזכור כי מחיר הפוליסה משתנה גם בין החברות השונות הפועלות בישראל. בתחום תחרותי ופתוח כמו זה, צפוי שיהיו פערי מחירים של עשרות אחוזים בין ההצעות השונות. דרך יעילה לדעת אילו הצעות ביטוח מקיף הן המשתלמות יותר היא באמצעות השוואת ביטוח רכב, אשר ניתן לבצע כיום מבלי שנדרשת ולו שיחת טלפון אחת- על ידי האינטרנט, כמובן.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור