כתב מינוי סוכן

זהו אחד הטפסים הנדרשים תמיד בעת רכישת ביטוח רכב, ועדיין – רבים האנשים שלא מייחסים לו את תשומת הלב הראויה. כתב מינוי סוכן, אשר למעשה מעניק ייפוי כוח לטיפול בפוליסה לגורם מקצועי כלשהו, הוא שלב הכרחי, אשר סטייה ממנו עלולה לגרום להשלכות שאינן נעימות כלל.

מהו כתב מינוי סוכן?

כתב מינוי סוכן, יש לציין, מאפיין את כל הסוגים של ביטוח רכב, לרבות ביטוח מקיף, חובה או צד ג'. למעשה, אפשר למצוא אותו גם בפוליסות אחרות, שלא קשורות לרכב הממונע שלנו. זהו, ברמה הכללית, מסמך עליו חותם הלקוח, ובו ניתנת לסוכן ביטוח – עצמאי הוא חלק מחברה – הסמכות לפעול בשמו בכל הנוגע לפוליסה הספציפית הזו.

בכל אחד מהמקרים, כמובן, כולל כתב המינוי סעיפים שונים, בהתאם למדיניות של הסוכן ולהסכם הביטוח האמור. עם זאת, תמיד יימצאו בו פירוט של הפוליסות הרלוונטיות, פרטי הסוכן ומספרו, תנאי המינוי ועוד. המסמך תקף, כפי שרמזנו, רק מרגע חתימת המבוטח.

חשוב לזכור: הסכם זה מחייב

כתב מינוי סוכן לפוליסת ביטוח רכב צריך להיעשות כצעד האחרון לפני החתימה על ההסכם בפועל. זאת מכיוון שמרגע שממונה הסוכן על ידי הלקוח, הוא צריך להיות האדם היחידי שמטפל בפוליסה שלו. פנייה לסוכן ביטוח אחר, למשל, עלולה לטמון בחובה תביעות משפטיות, כפי שקרה לא פעם.

חשוב לזכור כי אפשר בהחלט לברר אצל מספר סוכנים, ממש כשם שמבצעים השוואת מחירי ביטוח בין חברות הפועלות בתחום. עם זאת, הרי שחתימה על כתב המינוי תאפשר לסוכן כבר להתחיל לטפל בפוליסה של המבוטח שלו, ולכן אין להפר את החוזה הזה בשום אופן.

כך בוחרים נכון

אין זה אפשרי, כאמור, שמספר סוכני ביטוח יטפלו בפוליסה של אדם ספציפי. כל מינוי למעשה מבטל את זה שהיה לפניו, ועלול לכלול את התוצאות השליליות שהזכרנו. לכן, בעת חתימת הסכם ביטוח רכב, יש להעניק תשומת לב מלאה לאדם שלו נותנים את המושכות. חשוב לבדוק את הניסיון המקצועי שלו, ואת הטיפול שלו בפוליסות מהסוג המסוים הזה. חוסר התאמה עלול לפגוע בלקוח, ולכן הבחירה צריכה להיעשות לאחר מחשבה רבה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור