מחירון לוי יצחק

קבוצת לוי יצחק נוסדה בשנת 1971 והיא אחת מקבוצות השמאות הגדולות ביותר בישראל. הקבוצה ידועה בעיקר בזכות מחירון הרכב שמשמש מזה שנים רבות כמחירון דה פקטו של מוכרי וקוני רכבים בישראל, אולם היא מוציאה מחירונים נוספים בתחומים כגון נדל"ן. לקבוצה מרכב ראשי בתל אביב ומשרד נוסף בחיפה, במקביל החברה מפעילה גם קורסים מקצועיים להכשרת סוקרים ושמאים.

קבוצת לוי יצחק מעסיקה חמישים עובדים במרכזים שלה והיא פועלת כחברה בבעלות משפחתית.

מחירון לוי יצחק כולל את כל הרכבים שנמכרים בישראל או נמכרו בעבר וכיום ניתן למצוא אותו ולהשתמש גם באינטרנט באתר הלוחות Winwin מבית Ynet. הלוח המקוון של לוי יצחק כולל רכבים בלבד ואינו כולל מחירון אופנועים או דירות כפי שניתן למצוא במחירונים המודפסים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור