תחסכו מעצמכם על הביטוח

תחסכו מעצמכם

בעידן כמו שלנו, כולם רוצים לחסוך. אם זה בעלויות של דיור, מזון, ביגוד או חופשות וכמובן אחזקת הרכב ואיך חוסכים בעלויות הביטוח?

כל מה שלא ידעתם ויכולתם לחסוך מעצמכם

כל כלי הרכב בישראל מחויבים ע"פ חוק  בביטוח. אך תודות לרפורמה משנת 1997 נפתח ענף ביטוח רכב חובה לתחרות. כיום ניתן להוזיל את העלות של ביטוח הרכב במידה ויודעים מה יש לעשות, מתייעצים עם אנשי מקצוע מתאימים ולוקחים בחשבון את הסעיפים השונים.

הגורמים המשפיעים על עלויות הביטוח

עלות הפוליסה של ביטוח רכב נקבעת לפי מספר פרמטרים מוסכמים: פרטי הרכב, פרטי הנהג ומאפייני הרכב המדובר.

שרד התחבורה הוציא פוליסה תקנית אשר מכתיבה תנאים מינימאליים אשר חייבים להיות כלולים בפוליסה לביטוח רכב פרטי (כולל פוליסת ביטוח מקיף), אך אינה כוללת מחיר לפוליסה הנמכרת. עבור רכבים פרטיים, פוליסת ביטוח מקיף כוללת על פי רוב הרחבה המכסה גם את ביטוח צד ג’ לרכב.

כאשר חברת הביטוח בודקת את הנתונים העומדים לרשותה היא נכונה לתת הצעת מחיר.

ככל שהסיכון אותו היא לוקחת על עצמה גדול יותר, כך עלות הפרמיה תגדל אף היא. הסיכון תלוי בשני גורמים: 1. הסיכוי שהרכב יהיה מעורב במקרה ביטוחי- גנבה או תאונה חלילה.

סכום הכסף אותו תצטרך חברת הביטוח להוציא לאחר מימוש חוזה הביטוח.

דוגמאות: רכבים יקרים או כאלו שתיקונם יקר יעלו את מחיר הפרמיה. כאשר הרכב ישן (מעל 10-15 שנה) וקשה למצוא עבורו חלקי חילוף תואמים, כך יעלה מחיר הפרמיה. גם רכבים חדשים ויקרים יעלו את מחיר הפרמיה. גורם נוסף שהוא לרוב אינו בר שינוי הוא מקום המגורים. מקומות מסוימים הידועים כמועדים לפורענות יעלו אף הם את מחיר ביטוח הרכב, למשל מגורים בשטחים שם אחוז גניבות הרכב גבוה יותר.

כיצד ניתן להוזיל את מחירי ביטוח רכב?

  1. סקר שוק אף פעם לא מזיק.השוו את המחירים לגבי פוליסת ביטוח רכב המתאימה בדיוק לצרכיכם. בנוסף, במידה ואתם עובדים במקום עבודה גדול, בדקו האם ישנה אפשרות להצטרף אל ביטוח רכב קבוצתי במסגרת זו.
  2. ישנן חברות ביטוח המציעות ביטוח רכב מוזל לקבוצות אוכלוסיה ספציפיות שע"פ סטטיסטיקות מעורבות פחות בתאונות דרכים, דוגמת נהגים ותיקים בני 40+ או נשים.
  3. אם אתם משתייכים למגזר הדתי ואינכם נוסעים בשבת, דעו כי באפשרותכם לקבל הנחה משמעותית על ביטוח רכב.
  4. בדקו היטב מהן ההרחבות שנכללו בביטוח שהוצע לכם, ובדקו האם אתם נדרשים לכולם. אולי כדאי לוותר על ביטוח שמשות ?
  5. אפשרות אחרת היא להגדיל את מחיר ההשתתפות העצמית במקרה תאונה על חשבון הפרמיה החודשית המשולמת עבור ביטוח רכב שתהיה זולה יותר.

לדוגמא, חברת הביטוח "מנורה" הצטרפה לחברות הביטוח "כלל" ו"שומרה" בהסדר עם חברת AWACS. החברה תעניק הנחה של 25% (עד תקרה של 1,400 ש"ח) בפרמיית הביטוח המקיף ללקוחות שיתקינו ברכבם את מערכת AWACS המתריעה על סטיה מנתיב ועל אי שמירת מרחק מספיק מהרכב מלפנים. (נכון למאי 2015)

הטכנולוגיה פועלת באמצעות מצלמה קטנה המוצמדת לשמשת החלון הקדמי ועל בסיס טכנולוגיית עיבוד תמונה המתריעה כאשר מזוהה מצב מסוכן. התקנת המערכת פשוטה, ואפשרית, בכל כלי רכב, ישן כחדש, ללא פגיעה ברכב.

בגלל האמונה באפקטיביות המוצר, נענו חברות הביטוח להנחה משמעותית זו ואתם מרוויחים כפול: גם לב שקט ונסיעה בטוחה בכביש וגם הוזלה משמעותית בעלויות הביטוח. אז, תנהגו בזהירות גם בכסף שלכם

 

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור