תיקון הרכב במוסך הסדר של חברת הביטוח

לא פעם, כאשר הרכב שלנו ניזוק בצורה זו או אחרת, אנחנו שומעים על האפשרות של תיקונו במוסך ההסדר של חברת הביטוח. הבעיה היא שרבים מאיתנו אינם יודעים בדיוק במה מדובר, כיצד הדבר מתבצע ומהם יתרונותיו. אנחנו ננסה להציג מאפיינים חשובים אלה של מוסכי הסדר, וננסה לעזור לכם להחליט האם להיעזר בהם.

מהם בדיוק מוסכי הסדר?

כאשר אנחנו מדברים על מוסך הסדר, מתכוונים למעשה להסכם שמתנהל בינו לבין חברת ביטוח כלשהי. על פי ההסכם, במידה וחל נזק כלשהו על אחד מכלי הרכב המבוטחים בחברה, היא תפנה את הלקוחות למוסך זה. ובאשר ללקוחות, הרי שפנייה זו תפחית את דמי ההשתתפות העצמית עבורם, שנדרשים, כידוע, בעת הפעלת הפוליסה.

זוהי למעשה עסקה ממנה אמורים כל הצדדים לצאת נשכרים. את היתרון עבור המבוטח הזכרנו כבר. חברת הביטוח, שמתקנת בפועל את המכוניות (לפחות מבחינה כספית), חוסכת כספים משמעותיים עבור התיקון. ובעלי המוסכים? הם זוכים למספר מרשים של לקוחות, אשר מכניס לקופתם כסף.

אלו הפוליסות עליהן מדובר

המונח "מוסך הסדר" מתייחס, בעיקרו של דבר, לפוליסות ביטוח מקיף, אשר כוללות פיצויים עבור נזקים אשר נגרמים לכלי הרכב עצמו, ולא לנוהג בו. הסוגים האחרים של הפוליסות, בין אם ביטוח חובה או ביטוח צד ג, אינם נכנסים כמעט אף פעם לשדה משחק זה, וזאת מכיוון שנוגעים לנזקי הגוף של הנהג עצמו.

יש לזכור כי החברות, כמובן, אינן מחייבות את הלקוחות שלהם לגשת בהכרח אל מוסכי הסדר. הדבר נותר בגדר המלצה בלבד, וכצעד שנועד לחסוך לו כספים. עם זאת, ברוב המקרים המבוטחים השונים אכן עושים את דרכם אל מוסך ההסדר הקרוב, מתוך רצון להוזיל עלויות.

ההמלצה: לחקור את השטח

בחינה של מוסכי הסדר שמציעה חברת ביטוח מסוימת יכולה בהחלט להיעשות טרם החתימה על הסכם הפוליסה. בדיקה מוקדמת יכולה לחסוך מאמצים רבים כשמגיעים כבר ל"רגע האמת". כך, למשל, אם חברת הביטוח אינה מציעה מוסכי הסדר בהישג יד, ולעומתה חברה אחרת מציעה תנאי ביטוח דומים ורשימה ארוכה של מוסכים, ניתן בהחלט לתת עדיפות לחברה השנייה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף ברכישת ביטוח.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור