להקדים תרופה למכה

"העיקר הבריאות" – כמה פעמים שמעתם את המשפט הזה בחייכם? או לחילופין, אמרתם אותו בעצמכם. סביר להניח, שתגדילו ותשתמשו בו אחרי שחוויתם איזושהי בעיה רפואית קשה, או אפילו שפעת. אבל, אין ספק שהבריאות שלנו מכתיבה לנו את אורח חיינו

בישראל חל חוק המחייב את כל האזרחים להיות רשומים לקופת חולים כלשהי כדי לקבל שירותי בריאות בסיסיים, אך לא כולם מבינים מה ההבדל בין ביטוח בריאות ממלכתי לפרטי. וכיצד ביטוח הבריאות הפרטי נכנס לפעולה כאשר הביטוח הבסיסי לא מכסה את המצב הבריאותי הנתון?

אם זו השתלה דחופה שלא נמצא לה תורם בארץ, ניתוח מורכב שמבוצע רק בחו"ל או תרופות במחירים אסטרונומים שלא כלולות בסל, מקרי חירום בריאותיים כאלה עלולים להסתכם בהוצאות כבדות של עשרות ומאות אלפי שקלים. הוצאה כלכלית שעלולה להוסיף עול נוסף על המשפחה ואף למוטט אותה כלכלית. ובמקרים הגרועים ביותר, חולים אינם מצליחים לגייס את הכסף כדי לעמוד בהוצאות הכבדות.

אך גם אם מדובר במקרים נדירים ביותר, ניתן להיערך אליהם מראש כך שבההתמודדות עם מחלה לא יתעורר צורך להתמודד גם עם קשיים כלכליים. הדרך להיערך לכך היא להצטייד בביטוח בריאות פרטי.

הבחירה בידיים שלכם

ביטוחי הבריאות עברו בשנה האחרונה רפורמה משמעותית. במסגרת הרפורמה נקבע בסיס אחיד לפוליסה והיא חולקה לשישה כיסויי ביטוח בריאות בשישה פרקים נפרדים, באופן לפיו כל אחד יכול לבחור את הרכב הביטוח המתאים לו . כך מצד אחד קל וברור יותר לדעת מה מכיל ביטוח הבריאות הפרטי ומצד שני, ניתן לחסוך כסף ולקנות רק את מה שמתאים לאותו מבוטח.

הרפורמה בביטוח הבריאות הפכה את הבחירה בביטוח הרצוי להרבה יותר פשוטה וקלה למעקב. בניגוד לעבר, שבו חברות הביטוח החליטו מה כלול בביטוח וכמה הוא יעלה,  הרפורמה בביטוחי הבריאות קבעה את סוגי הכיסויים שיציעו לכם חברות הביטוח, וגם את מחירם. זאת כאמור, בחלוקה לששת הפרקים הבאים:

  1. כיסוי לניתוחים – הכיסוי כולל ביטוח מימון לביצוע ניתוחים פרטיים בישראל, כך שתוכלו לבחור את המנתח, המרדים, ואת בית החולים בו יבוצע הניתוח. הכיסוי כולל גם את הבדיקות המקדימות לניתוח,ואביזרים, מבלי שתהיו תלויים בשירותי הרפואה הציבורית או בביטוח המשלים של קופת החולים. בנוסף לכך, כולל הכיסוי גם מימון טכנולוגיות מתקדמות וטיפולים מחליפי ניתוח אשר אינם מכוסים על ידי קופות החולים או הביטוחים המשלימים.
  2. כיסוי ניתוחים בחו"ל – הכיסוי כולל מימון ניתוחים פרטיים בעולם, לפי בחירתכם. גם כאן תוכלו לבחור את המנתח שיבצע את הניתוח, וכן את המרדים, בית חולים, בדיקות ואביזרים והוצאות נלוות של המבוטח או של מלוויו. כיסויי ניתוחים בחו"ל נמכר, ברוב המקרים, יחד עם כיסוי ניתוחים בישראל, כמקשה אחת ללקוח.
  3. כיסוי להשתלות – הביטוח כולל כיסוי מקיף לביצוע השתלה בחו"ל וכולל את איתור האיבר, בדיקות, אשפוז והוצאות נלוות של המבוטח או של מלוויו.
  4. כיסוי לתרופות -ביטוח הכולל כיסוי לתרופות מתקדמות, מאריכות חיים ומצילות חיים שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי או בביטוח המשלים של קופת החולים.
  5. כיסוי שירותים רפואיים – הפוליסה כוללת כיסוי או מימון למגוון רחב של שירותים רפואיים כגון בדיקות רפואיות שונות, בדיקות הריון, יעוץ רופאים מומחים ועוד.
  6. כיסוי מחלות קשות – הכיסוי מבטיח לכם פיצוי כספי, בהתאם לסכום שנקבע מראש במקרה של גילוי מחלה קשה. באפשרותכם לבחור לרכוש כיסוי הכולל פיצוי לרשימה רחבה של מחלות בהתאם להגדרת הפוליסה או כיסוי הכולל פיצוי למחלת הסרטן בלבד.

בטחו את עצמכם

ביטוח רפואי הוא בעצם היערכות למצבים רפואיים קיצוניים וקיומו עבורך ועבור בני משפחתך חשוב מאד, אבל זו לא הדרך לשמור על בריאותך.  הרגלי חיים, שאתם יכולים לאמץ, הם הדרך  לנהל אורח חיים בריא, שיכול להפחית את הסיכוי למחלות קשות יותר ולתוחלת חיים ארוכה יותר.

שמירה על תזונה, ביצוע פעילות ספורט ובדיקות תקופתיות  הן דרך מעולה להיות עם האצבע על הדופק, ולאתר בעיות רפואיות עוד לפני שהן הופכות לעניין רציני יותר. בנוסף, גם אם רופא המשפחה שלכם לא מציע, בקשו ממנו הפניה לבדיקות דם שיכולות לתת לכם מיפויבריאותי ראשוני של מצב בריאותכם הכללי. אם יש לכם נטייה לסוכר גבוה, כולסטרול או בעיות לב, בדיקות דם תקופתיות יכולות לגלות לכם אם אתם בריאים, חולים  או זקוקים לאיזון תרופתי.

בדיקות דם יכולות גם לגלות רמזים ראשונים לסרטן ולשורה ארוכה של מחלות קשות, לכן חשוב להקפיד על ביצוע בדיקות כל חצי שנה. בדיקות ממוגרפיה או כירורג שד הן גם בדיקות מעקב חשובות לנשים מעל גיל 40 (נשים בקבוצת סיכון נמצאות במעקב מגיל צעיר יותר), והן דוגמה מעולה לאופן בו בדיקות תקופתיות יכולות להציל חיים.

ואת אחת ההוצאות הכבדות, שבכלל קשורה לבריאות הפה, ניתן לצמצם אם מקפידים להגיע לבדיקה תקופתית מדי שנה במרפאת שיניים כדי להימנע מטיפולים לא נעימים ויקרים מאוד בהמשך. תופתעו לגלות כמה כאבי ראש (ושיניים) יכולים לחסוך לכם בדיקה שנתית על ידי רופא שיניים וביקור חצי שנתי אצל השיננית.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור