ביטוח הנסיעות חיוני למעסיקים

 

העולם שהצטמצם לכפר גלובלי קטן מניע מעסיקים לשלוח את עובדיהם למקומות שונים ברחבי הגלובוס,  עלויות פינוי של חולים ונפגעים עשויות להגיע עד ל-200 אלף דולר. מעסיקים נמנעים מלשלוח עובדים לחו"ל מבלי שתהיה להם תוכנית מקיפה של ביטוח נסיעות לחו"ל.

הסכנות שמסביבנו נותנות לסוכני הביטוח ולחברות ביטוח הזדמנויות למוצרים חדשים ומכירות חדשות, בין השאר ביטוח נסיעות לחו"ל, וביטוח בריאות  לישראלים השוהים בחו"ל תקופות ארוכות, דוגמת התוכניות של ביטוח דיוויד שילד (David Shield).

העולם שהצטמצם לכפר גלובלי קטן, מניע מעסיקים לשלוח את עובדיהם למקומות שונים ברחבי הגלובוס בכדי לחפש שווקים חדשים למכירה או לשם תחזוקה ושרות. עובדים אלו חשופים למחלות ולתאונות אשר מעלליהם לעיתים- לא מובנים ולא צפויים. אתר האינטרנט red24.com מעניק לאלפי מנוייו תשקיף יומי של מקומות בעולם בהם יש סכנות וסיכונים וזאת במטרה לתת כלים למניעת חשיפה מיותרת לסיכונים.

מאחר שאי אפשר לבטל את הסיכונים לחלוטין, הביטוח, בעיקר ביטוח נסיעות לחו"ל וגם ביטוח רילוקיישן (תוכנית דיוויד שילד) תופס חלק חשוב בניהול הסיכונים ומעניק הגנה למי שחשוף לסיכונים אלו. שנת 2011 הייתה שנה עשירה באירועים אלימים במזרח התיכון ובפרט במצרים. גם על בריטניה עבר גל של מחאות אלימות (האלימות ביותר מאז שנות ה 80) שבהן הועלה רכוש באש, נבזזו בתי עסק ושוטרים הותקפו על ידי צעירים משולהבים.

בסקר שנערך לאחרונה על ידי Chubb, נמצא כי מחצית מהמשיבים אמרו שיסרבו לנסוע לאזור הנחשב על ידם כמסוכן ללא ביטוח נסיעות לחול וללא שרותי חירום רפואיים וכן שירותים אחרים. %23 אמרו שלא ייסעו כלל, 21% אמרו שייסעו על פי הוראות המעסיק אך לא יהיו מוכנים לנסוע שוב בעתיד בעוד ש14% אמרו שיסעו למקום מסוכן אך יחפשו עבודה חדשה ברגע שיחזרו. מנגד הנתונים הללו, נמצאו 42% שאמרו כי ייסעו בהוראת המעסיק אם הוא ירכוש להם תוכנית רחבה מספיק של ביטוח נסיעות לחול, יספק להם כניסה למערכת אמינה של שרותי חרום, 47% שייאותו גם כן לנסיעה כל עוד המעסיק יספק להם מידע על המדינה אליה הם נשלחים ו-38% שענו בחיוב גם כן כל עוד הוראת המעסיק תספק שירותים משפטיים בחו“ל.

עלויות הפינוי של חולים ונפגעים תלויים במיקום של האירוע ויכולות לנוע מ-50 אלף דולר באזורים קרובים ונוחים לגישה ועד 200 אלף דולר במקומות מרוחקים. ניתן למצוא די בקלות תוכניות של ביטוח נסיעות לחול שיתנו מענה ביטוחי שיכסה רמות סיכון אלה.

הימצאות במדינה בה שרותי הבריאות הם דלים מחייבת להעביר את הנוסע למדינה אחרת (בה שרותי הבריאות מפותחים). פינוי ממדינות בהם המערכת הפוליטית לא יציבה עולה למבטח בממוצע כ-5,000 דולר אך פינוי מהמזרח התיכון, אפריקה ודרום אמריקה יעלה הרבה יותר באופן משמעתי. %61 מהנוסעים לחו“ל מודאגים לפני הנסיעה מהיקלעות לצורך באיתור רופא מיומן במקרה חירום רפואי, כאשר יותר מ-%50 רוצים שיהיה להם מתורגמן אמין שיסייע להם במקרה חירום רפואי או בצורך לייצוג משפטי.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור