ביטוח נסיעות בטיולים מאורגנים

טיולים מאורגנים מקנים תחושה של ביטחון בקרב המשתתפים בהם שכן המסלולים קבועים מראש וכך גם הסדרי הלינה וכל האטרקציות הנלוות. יחד עם זאת, גם בטיול מאורגן שנחשב לבטוח ביותר, דברים יכולים להשתבש בנקל. הדרך הטובה ביותר להסיר את החששות ולהמשיך ליהנות לאורך כל ימי הטיול היא באמצעות רכישה של פוליסת ביטוח נסיעות בטיולים מאורגנים. מדוע הדבר כל כך חשוב? המשיכו לקרוא.

 

ביטוח נסיעות בטיולים מאורגנים – כל יעד והסיכונים שלו

ניתן לצאת עם טיול מאורגן לכל יבשת ומדינה בעולם ולכל טווח של זמן. לכל יעד סיכונים משלו שכן חלק מהמדינות נחשבות למדינות עולם שלישי וחשופות לפגעי טבע וגנבות ואילו האחרות אומנם מתקדמות יותר אבל חשופות למקרי תאונות וכדומה. ביטוח לחו"ל משקף ראשית כל את ההגנה הכלכלית שעלולה להיווצר בעקבות צורך בטיפול רפואי כאשר אתם שוהים מעבר לים. בכל רגע נתון גופכם עשוי לבגוד בכם ותזדקקו לטיפול שלעתים נחשב כמציל חיים כגון במקרים של התקפי לב, אירועים מוחיים וכו'. במקרים אחרים הנזקים עשויים להיווצר כתוצאה מפעילות בה לקחתם חלק כמו טיפוס הרים, סנפלינג, קיאקים ואפילו מצנחי רחיפה מעל הים.

כל אחת מהפעילויות הללו טומנת בחובה סיכון לפגיעה ובמידה והיא תתרחש, חלילה, יש להיות בטוחים כי הכיסוי יינתן באופן מלא ללא שום מקום לפרשנות, והרי מדובר במאות אלפי שקלים אם לא יותר מכך במקרים הגרועים יותר. ביטוח נסיעות בטיולים מאורגנים מתאים גם עבור קבוצות אוכלוסייה שמועדות מראש מבחינת הצורך לטיפול רפואי. קיים ביטוח נסיעות לחולים סופניים, ביטוח לסוכרתיים ודומים להם, הרי בארץ בלבד יש כמעט חצי מיליון חולי סכרת, שלא לדבר על כעוד 200,000 – 250,000 חולי סכרת שלא מודעים לכך שהם חולים, מה שאומר שחובת האחריות היא על החולה, להבין שהוא זקוק לביטוח נכון ומכוון לבריאותו על מנת שירגיש בטוח ושקט כשיגיע ליעדו.

בנוסף, גם הטיול המאורגן ביותר עשוי להיתקל במקרים כגון שוד או אובדן מטען. הציוד שלכם יקר וערכו רב ועל כן כדאי להצטייד גם בפוליסת נסיעות שכוללת ביטוח תכולה מלא. אל תסמכו על חברת הנסיעות שלכם בכל מצב, הם עושים עבודה נפלאה, אבל לא תמיד יבהירו להם את כל הקצוות.

ביטוח לחו"ל עבור טיול מאורגן – היקף ומחיר

כאשר בוחרים ביטוח נסיעות לטיול מאורגן יש לקחת את נושא הביטוח כחלק בלתי נפרד מההוצאות ולא להקל בו ראש. השיקולים שאמורים לעניין אתכם הם ההיקף ומחיר הפוליסה. פוליסה מקיפה תכלול סעיפים רבים אשר נכללים בתוך הביטוח ויש לעיין היטב בתנאים אשר בגינם תוקפו אינו יהיה רלבנטי.

למשל, השתתפות בפעילות אקסטרים כאשר רכשתם ביטוח לחו"ל שאינו תומך בכך, נהיגה ברכב ללא רישיון וכו'. המחיר צריך להיות נמוך דיו ולהסתכם בדולרים בודדים ליום. ככל שמשך זמן השהייה שלכם בחו"ל ארוך יותר, כך גם אותם הדולרים היומיים הבודדים מסתכמים לכדי הוצאה משמעותית. על מנת להיות שקט, תמיד אפשר להשוות מחירים ולבדוק את הביטוח הזול ביותר אך בצורה המקיפה והנכונה ביותר לכל אדם.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור