ביטוח נסיעות לחופשת סקי

זהו, הזמנתם חופשת סקי חלומית, ועכשיו, כל מה שנותר זה לספור את הימים. אבל קודם לכן – אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות. לא כדאי אף פעם להזניח את נושא הביטוח כשטסים לחו"ל, אך על אחת כמה וכמה כשמדובר בחופשת סקי, בה פוטנציאל הפציעות גבוה, והציוד שאתם לוקחים אתכם, יקר

 

כשאתם רוכשים ביטוח נסיעות מקופת החולים בה אתם חברים, או לחילופין 'מפעילים' את ביטוח הנסיעות שמגיע לכם מתוקף כרטיס האשראי שאתם מחזיקים, חשוב לציין בפני נציג המכירות שאתם מעוניינים לבצע הרחבה עבור חופשת סקי. ההרחבה בשל פעילות ה'אקסטרים' כרוכה בתוספת מחיר בסדר גודל של כדולר ליום, או מעט יותר, תלוי באיזה קופת חולים מדובר או באיזה כרטיס אשראי אתם מחזיקים.

בכל אופן, מדובר בעלות לא גבוהה, בעיקר בהתחשב בעובדה שחופשות סקי אורכות בדרך כלל שבעה עד חמישה עשר ימים, כך שכל הסיפור יעלה לכם בתוספת של לא יותר מחמישה עד עשרה דולרים, לעומת ביטוח נסיעות 'רגיל'.

אל תתעצלו לקרוא את פוליסת הביטוח שרכשתם, כולל האותיות הקטנות. וודאו כי הפוליסה כוללת הוצאות אישפוז והטסה רפואית. ועוד דבר: בידקו כי הפוליסה כוללת ביטוח מטען. עלות של ציוד וביגוד סקי יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים – חבל לקחת את הסיכון שבגניבה או באובדן של הציוד היקר.

הגורמים שיש לקח בחשבון לפני רכישת ביטוח לחופשות סקי

לפני שבוחרים ביטוח לחופשת הסקי יש לקחת בחשבון מספר גורמים הקובעים את מידת כיסוי של הפוליסה ובהתאם גם את מחירה:

  • גבולות אחריות הכיסוי – מהם התנאים לכיסוי ומהו גובה הסכומים לפיצוי.
  • האם הביטוח מכסה רק אשפוז בבית חולים ציבורי או גם אשפוז בבית חולים פרטי? האם קיימת הגבלה של מספר ימי האשפוז, או לעלות של יום אשפוז?
  • מהו גובה דמי ההשתתפות העצמית?
  • האם הביטוח מכסה הטסה רפואית בין מדינות שונות ברחבי העולם, וכן הטסה רפואית לישראל?
  • האם הביטוח כולל כיסוי לפעילויות איתור וחילוץ?
  • האם הביטוח מכסה את המשך הטיפול הרפואי עם החזרה לישראל?
  • מהו גובה הכיסוי לציוד הסקי הפרטי?

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור