סעיף איתור, חילוץ והצלה בביטוח נסיעות

נסיעה למדינה זרה עלולה לכלול לא מעט סיכונים, בעיקר בטיולים הארוכים והמאתגרים יותר. ברור שרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל היא חיונית, בהקשר הזה. מה שלא כולם יודעים הוא שניתן באמצעות הפוליסות לא רק לקבל פיצוי כספי נכבד על פציעות- אלא גם לזכות בשלל שירותים שבכוחם להציל חיים. דוגמא מצוינת לכך הם שירותי איתור, חילוץ והצלה.

הסעיפים החשובים (באמת) של ביטוח נסיעות לחו"ל

סעיפי איתור, חילוץ והצלה קריטיים בלא מעט נסיעות לחו"ל. לא צריך להסביר את תפקידם: כל אימת שהמבוטח מאבד את דרכו, נדרש לחילוץ ממקום מסוים או לחילופין להצלה במצב חירום כלשהו, חברת הביטוח תדאג לגורמים מקצועיים שיבצעו את המשימות החשובות הללו.

מה היתרונות של כך? ראשית, הרי שהמיידיות משחקת כאן את התפקיד המרכזי. במקום להסתמך על שלטונות המדינה הזרה, ושלל הבירוקרטיה הכרוכה בכך, השירותים הללו יינתנו פרק זמן קצר לאחר הפעלת הפוליסה. חשבו על אדם שאבדו עקבותיו בלב אחד הג'ונגלים של דרום אמריקה, למשל- הזמן הוא המשתנה העיקרי כאן.

למי מתאים הסעיף?

סעיפי איתור, חילוץ והצלה אינם נכללים, כמובן, בכל פוליסת ביטוח חופשה בסיסית. ועדיין, יש מספר אוכלוסיות שחיוני מאד שידאגו שהסעיף אכן יהווה חלק מהפוליסה שהם רוכשים. הדבר נוגע בעיקר לנוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה, או לאלה המיועדים לבצע מספר פעולות "מסוכנות" במהלך שהותם- ספורט אתגרי, טרקים, סקי וכן הלאה.

לרוב, השירותים האלה יאפיינו פוליסות מקיפות יותר של ביטוח נסיעות לחו"ל, דוגמת ביטוח תרמילאים. במצבים אלה, הם מהווים חלק מהפוליסה, ולא מצריכים תוספת תשלום מצידו של המבוטח. אולם, חברות רבות מאפשרות הוספה של סעיפים אלה לכל פוליסה למעשה, לרוב בתוספת תשלום שאינה משמעותית יתר על המידה, ואפילו ליום מסוים במהלך החופשה.

המפתח למציאת הפוליסה האידיאלית

כפי שניתן להסיק, יש הבדלים מהותיים בין פוליסות שונות של ביטוח נסיעות לחו"ל. מקור מהותי להבדלים הוא מדיניות חברת הביטוח האמורה. כך, פערי המחירים בין החברות השונות, ביחס לסעיף האמור או ברמה הרחבה יותר, מגיעים לעשרות אחוזים. הדרך העיקרית להתמודד עם אלה היא באמצעות השוואת ביטוח נסיעות, שנעשית כיום בעיקר דרך אתרי אינטרנט ייעודיים.

להשוואת מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור