ביטוח נסיעות לטיול אופנועים בחו"ל

חלק מהתיאוריות הפסיכולוגיות גורסות שנולדנו 'טאבולה ראסה', ראש ריק, ושאנחנו בעצם תוצר של החברה, וחלק מהתיאוריות דווקא מנסות להוכיח שאנחנו נולדים עם גנים כאלו ואחרים שגורמים לנו להתנהג בצורות שונות. במקרים של טיולי אופנועים בחו"ל ופעילויות אקסטרים אחרות, לא משנה התיאוריה וחשובות דווקא ההכנות של ביטוח נסיעות מתאים

עוד לפני שבכלל מדברים על פעילויות אקסטרים כאלו ואחרות שניתן לעשות בכל רחבי העולם ובצורות, גוונים ואופנים שלא מפסיקים להשתנות ולהתפתח, חשוב להסביר מילה או שתיים דווקא על ביטוח חופשה קלאסי.

כאשר אתם טסים לחו"ל, ביטוחי קופות החולים הרגילות לא תקופות שם, ולכן אתם צריכים גיבוי גם כאשר אתם יוצאים מן הארץ. אמנם, קופות החולים השונות מאפשרות לכם לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל דרכן או דרך חברות איתן הן עובדות, אבל בשביל זה אתם צריכים לצלצל ולבקש זאת.

הנסיעה לחו"ל, טומנת בתוכה דברים שונים שניתן לבטח אותם, ממזוודה ועד לרכוש וגוף, בסך של מיליוני שקלים ואף דולרים. ההחלטה על סכום הביטוח קשורה לכל אדם, מצבו הבריאותי הבסיסי, גודל פוליסת הביטוח, משך השהייה בחו"ל ושלל פרמטרים אחרים.

טיול אופנועים בחו"ל

אופנועים, כידוע, מוגדרים על ידי חברות הביטוח כגורם סיכון ופגיע הרבה יותר מרכב רגיל, ועל כן המחיר של הביטוחים השונים לאופנועים בארץ ובמקומות שונים בעולם הוא גבוה הרבה יותר משל רכב משפחתי קלאסי.

אם כן, כאשר אופנוען ניגש לבצע טיול אופנועים בחו"ל, ומבקש לבצע ביטוח נסיעות הולם אשר קשור לגורמי אקסטרים וספורט אתגרי כזה או אחר, הוא צריך להביא על דעתו שייתכן והסכומים של הביטוח יהיו גבוהים ואחרים בהתאם להיקף הפוליסה.

מכיוון שטיול אופנועים כזה הוא אפילו לא כמו טיול סקי אשר אליו מתאימים ביטוח סקי שהוכן במיוחד, והוא משלב בתוכו גם ביטוח נסיעות אבל גם ביטוח רכב, צריך לבדוק ולהבין בדיוק את היקף וצורת הכנת הפוליסה שאותו אופנוען שמבקש לנפוש קיבל.

חשיבותו של ביטוח טיול אופנועים בחו"ל

כעת, לאחר שקראתם את ההסברים השונים, והבנתם שייתכן ועלות ביטוח נסיעות מסוים שכזה עשוי לעלות מעט יותר מביטוח רגיל – אל תוותרו עליו. שכן במידה וחלילה יקרה לכם או לאופנוע שלכם משהו, לא תקבלו שום עזרה או כיסוי מחברת הביטוח מולה פעלתם והדבר עלול לפגוע בכם בשעה בה אתם צריכים סיוע ואף יכול לעלות כסף רב מאוד.

בנוסף, האלמנט של נסיעה בארץ זרה – ובפרט אם כיוון הנסיעה הפוך ממה שאתם רגילים בישראל – עם שלטים בשפות זרות, תרבות נהיגה אחרת, נתיבים שמעולם לא פגשתם ואופנוע שגם ככה חשוף לשלל מפגעים תחבורתיים כמו שמן על הכביש, סיבובים מסוכנים, חורים בכביש וכדומה, יכול להיות מסוכן פי כמה. לכן עדיף להוסיף כמה שקלים ביום בשביל לשמור על עצמכם ועל הכיסוי שלכם במקרה של בעיה.

השוואת ביטוחי נסיעות

מכיוון שמדובר בביטוח יחסית מורכב ושונה מהביטוחים הקלאסיים אותם מציעות חברות הביטוח והסוכנים השונים, כדאי לבצע השוואת ביטוחי נסיעות מעמיקה ופשוטה. כעת, ניתן לצלצל אל כל חברות הביטוח הגדולות ואפילו סוכנים שמתמחים בביטוחים לפעילויות אקסטרים ולבקש מהם הצעות מחיר שונות.

בנוסף, בעידן שלנו ניתן לגשת אל האינטרנט ולבדוק בתוך מספר דקות תמימות את המחירים השונים אותם מציעות חברות הביטוח, בשלל האתרים של כל חברה וחברה. לא משנה היכן תבצעו את אותו ביטוח נסיעות שמתאים לטיולי אופנועים בחו"ל, יותר חשוב האם החברה תספק לכם את כל מה שתרצו ברגע האמת, האם המחירים מתאימים ולא יקרים מדיי, והאם אתם סומכים על הפוליסה ומה שהיא מציעה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור