ביטוח נסיעות למבוגרים וחולי לב – כל מה שצריך לדעת

אין כמו חופשה קצרה או אפילו ארוכה בחו"ל, בכדי לחזור רעננים לשגרת חיינו, לאחר שנחנו, טיילנו וחשבנו על הצעדים הבאים שלנו כשנחזור לארץ. יחד עם זאת, חשוב לוודא שמסמנים 'וי' על כמה מטלות עוד לפני היציאה לארץ, כמו דרכון בתוקף, ביטוח נסיעות ועוד

ביטוח נסיעות קיים מכיוון שכאשר אתם יוצאים מן הארץ, הביטוחים הרגילים של קופות החולים לא חלים עליכם ולכן אתם צריכים שמישהו יהיה אחראי על בעיות שיכולות לקרוא גם בחו"ל. ביצוע ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מומלץ מאוד וכיום קשה למצוא אנשים שלא עושים אותו, גם בגלל שהוא לא כל כך יקר ובהתאם לזה הוא נותן תמורה גדולה.

סוגים של ביטוח חופשה

ביטוח נסיעות ושאר הביטוחים מדברים על מקרי חירום אותם אנחנו לפחות כיום לא יודעים לצפות, ולכן התחושה שאנו מוציאים כסף על שום מה יכולה להיות קיימת, אבל מצד שני זו היא הוצאה אחראית ביותר.

הביטוח לנוסעים לחו"ל מתחלק לכמה סוגים, והוא משתנה על פי אופי הטיול, גיל המבוטח ומצבו הבריאותי, כאשר ככל שיש יותר סעיפים, כנראה שהפוליסה תעלה יותר. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את החברות השונות אשר לוקחות סכומים שונים על היקפי פוליסה משתנים מאוד מחברה לחברה.

היקף הפוליסה

המשתנה הראשון שמשפיע באופן ישיר על המחיר, הוא משך הזמן בו תהיו בחו"ל. ככל שתהיו יותר זמן בחו"ל ברצף, כך המחיר לכל יום בו אתם לא נמצאים בארץ ירד.

המשתנה השני מדבר על אופי הטיול, במידה ואתם נוסעים אל טיול אופנועים, טיול סקי או ספורט אתגרי אחר, תצטרכו להוסיף עוד כמה דולרים שיבטחו אתכם גם בהקשר הזה.

המשתנה השלישי מדבר על סוג המבוטח. כאן ישנה הפוליסה של המבוגרים, חולי לב ונוטלי כדורים באופן קבוע יכולה לעלות יותר. הסיבה לעלות הגבוה יותר היא הסיכון הגבוה יותר בו נמצאים האנשים שנכנסים אל תוך הקטגוריה הזו.

אדם אשר סובל ממחלת לב זו או אחרת, או נוטל כדורים באופן קבוע יהיה מחויב להודיע ולדווח לחברת הביטוח שמספקת לו ביטוח נסיעות בעת רכישה הפוליסה. במידה והוא לא ידווח, הדבר עלול לגרום לבעיות בעת מצב חירום ותביעה להחזרים כספיים.

חריגים

חשוב לציין, שישנם מקרים בהם גם אדם שמדווח על בעיותיו השונות לא יקבל את מלוא הכיסוי מכיוון שחברות הביטוח השונות לא מכסות כל דבר. כך יכול להיות בהקשר של מחלות שונות, אבל בנוסף לזה גם בהקשר של מפגעי טבע גדולים כמו רעידות אדמה וכדומה, אשר לא מכוסות על ידי כל חברות הביטוח.

בנוסף לזה, יכולות לקרות גם תופעות טבע כאלו ואחרות, אשר לא קשורות אל ביטוח בריאות או ביטוח נסיעות, כמו התפרצויות הרי געש אשר מבטלות טיסות לחו"ל, ולכן חברת הביטוח לא תעזור במימון עוד לילות בבתי מלון, רכישת כרטיס חדש וכדומה.

יתרונות וסוגיות שחשוב לדעת

העלויות של ביטוח למבוגרים אולי יקרות יותר, אבל עם זאת הן רחבות ומקיפות יותר, ולכן חשוב לוודא שאתם עושים את הביטוח הזה במידה ואתם צריכים אותו. בנוסף לזה, כדאי לעבור בין מספר חברות ביטוח ולבדוק היכן מספקים לכם את הביטוח המקיף ביותר.

חשוב לדעת ולא לצפות שבמידה ואתם עושים ביטוח נסיעות דרך קופת החולים שלכם, הסוכן שלכם גם ידע על הבעיות והכדורים השונים אותם אתם נוטלים. לכן, חשוב לוודא ולהצהיר על הבעיות השונות כל פעם מחדש. בנוסף לזה, ניתן למצוא חברות ביטוח שמציעות ביטוח שהוא גם מקיף, גם יעיל במקרי חירום וגם זול באופן יחסי.

לחצו על הקישור המצורף לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל – קבל הצעות

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור