האם ילדים צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל?

החופש הגדול הגיע, והחלטתם לצאת לחופשה משפחתית. כמובן שהשאיפה הברורה שלכם היא לחוויה חד פעמית עבורכם ועבור הילדים, ולא תרצו שאירוע בריאותי כלשהו יהרוס אותה לחלוטין. לכן, רצוי מאד לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שיקיף את כל בני המשפחה. וכן, גם את הילדים.

ביטוח נסיעות לילדים אינו תמיד מובן מאליו. ישנן משפחות אשר מעדיפות להסתמך על המזל וההרגשה הישראלית של "הכול יהיה בסדר", ולא מוכנות להעלות בכלל תרחישים של פגיעה כלשהי בילדים. ובכל זאת, על מנת לאפשר שקט נפשי וכיסוי על כל צרה שלא תבוא לאנשים החשובים לנו ביותר, עלו בשנים האחרונות קרנן של פוליסות ביטוח נסיעות לילדים.

המאפיינים של ביטוח חופשה לילדים

כידוע, המערכת החיסונית של ילדים (המוגדרים לרוב ככאלה עד גיל 14) רחוקה מלהיות מושלמת. הם נוטים, למשל, להצטנן הרבה יותר מאשר מבוגרים. כמו כן, הם אינם חסינים בפני קלקולי קיבה, דלקות או אפילו תאונות. חשוב מאד, לכן, לדאוג לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל שתהיה ראויה ותציע מגוון פתרונות עבורם.

כמובן שתנאי הביטוח משתנים בין החברות השונות, וישנם כיסויים שאינם ניתנים לרוב עבור ילדים: לדוגמא, ביטוח סקי או ביטוח תרמילאים. בכל אופן, במרבית המקרים ביטוח החופשה הבסיסי עבור ילדים יציע כיסוי של ההוצאות עבור טיפולים רפואיים או רכישת תרופות, כיסוי הטסות רפואיות בישראל (בליווי של מבוגר מטעם חברת הביטוח, כאשר ההורים אינם יכולים לעשות זאת), טיפולי שיניים וכן הלאה.

מעבר לכך, ישנן מחלות אשר מאפיינות בעיקר את בני הדור הצעיר, ועלולות לתקוף דווקא במהלך השהיה בחו"ל: חשוב שהביטוח יכסה את אלה. גם טיפולים פסיכולוגיים לילדים ניתנים לא פעם במסגרת של ביטוח נסיעות, על כל סיוע נפשי לו הם יזדקקו במהלך שהותם בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להיות משפחתי

על מנת להקל מעט על משפחות בעלות ילדים, מציעות חברות ביטוח רבות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל משפחתיות. אלה לרוב יגיעו במחיר זול יותר מאשר מחירה של הפוליסה הבסיסית, ויעניקו למשפחות את השקט הנפשי טרם הנסיעה החשובה. כדי למצוא את הביטוח המתאים ביותר למשפחה, מומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף ברכישת ביטוח.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור