הרפורמה בביטוח הנסיעות

בתאריך ה-3.9.17 תחל רפורמה בביטוח הנסיעות שתשנה את מבנה הפוליסה שלכם. מה אתם צריכים לדעת ואיך להיערך? ריכזנו עבורכם את כל הרפורמה בקצרה:

מנכ"ל Wobi, מסביר: "מהיום הלקוח יכול לבחור את המוצר המתאים לו, ולברור מבין החברות את זו שמתאימה לו בהיבטים של מחיר ורמת השירות. גם לאחר הרפורמה – העלות הסופית היא תלוית משתנים פרטניים אלו, והרפורמה בביטוחי הנסיעות לחו״ל יוצרת בסיס אחיד לפוליסות אלו, ומקלה את מלאכת ההשוואה ביניהן, והיא תאפשר לצרכן לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו, כולל תוספות המתאימות לו לפי סוג הנסיעה, בהתאם להבדלי המחיר ורמת השירות של החברות.
בהקשר זה, וכתמיד, תעמיד Wobi את הממשק הידידותי שלה לרשות הלקוח, כך שכל לקוח יוכל להשוות ולרכוש ביטוח נסיעה לחו״ל לאחר שבחן את כל האופציות העומדות לרשותו."

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור