חופשת סקי עם ביטוח מתאים

במהלך השנים התפתח הסקי מספורט שולי בישראל, לענף שתופס מקום של כבוד בין שאר ענפי הספורט. שנות הבצורת האחרונות הכריחו את מרבית הישראלים שתחביבם הוא סקי לחפש אלטרנטיבה לאתר החרמון, ורובם העדיפו את אירופה בשביל להעביר חופשת סקי מהנה בחודשי החורף. בין הארצות שמשכו ישראלים אפשר למנות את שוויץ, איטליה, אוסטריה או צרפת, ובמידה מסוימת גם מדינות אירופאיות אחרות כגון גרמניה ומדינות אחרות.

למרות ששער היורו יורד בהתמדה לנוכח התחזקות השקל, הירידה הזו היא כאין וכאפס לעומת הצניחה בשער הדולר, צניחה שממשיכה בהתמדה למרות מאמצי בנק ישראל. שער הדולר הנמוך הביא לעלייה משמעותית בכמות הנוסעים לחופשות סקי בארצות הברית או קנדה וליעדים כגון אספן קולורדו.

למרות שלא רבים מודעים לכך, נסיעה לחופשת סקי מצריכה רכישת ביטוח שלא כל חברות הביטוח כוללות בפוליסה הרגילה לכיסוי נסיעות לחו"ל. בדיוק לשם כך תפרנו לכם ב-Wobi פוליסת ביטוח סקי הכוללת את הכיסויים הנדרשים ומאפשרת לכם לעסוק בספורט האהוב עליכם בראש שקט.

ביטוח נסיעות לחופשת סקי המתאים ביותר עבורך

Wobi מאפשרת לך לרכוש ביטוח סקי במחיר מוזל תודות לפלטפורמה אינטרנטית המאפשר השוואת מחירי ביטוח מיידית בין חברות הביטוח המובילות בישראל תוך קבלת כיסויים המתאימים בדיוק לחופשת סקי.

אז אם גם אתם יוצאים בקרוב לחופשת סקי חלומית, אתם מוזמנים לבדוק את המחירים האטרקטיביים שלנו וכמובן ליהנות ולחזור בריאים ושלמים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור