ביטוח נסיעות לחו"ל – דרכי פעולה במקרה אמת

טרם הנסיעה לאחת ממדינות העולם, מרבית הישראלים בוחרים, ובצדק גמור, לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. אחרי הכול, אין כמו שקט נפשי וידיעה שההוצאות הרפואיות העצומות, אם יהיו כאלה, ייפלו על חברת הביטוח. בדרך כלל הפוליסה נשארת על הנייר. אך מה קורה כאשר נדרש לממשה הלכה למעשה?

הצעד הראשון: יצירת קשר עם חברת הביטוח

כאשר אנו יוצאים מהארץ מצוידים בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, דואגים אנשי חברת הביטוח לצייד אותנו במסמכים רבים. אלה מפרטים את תנאי הפוליסה, אך חשוב לא פחות- כוללים גם את דרכי יצירת הקשר במקרה חירום. פציעה, צורך ברכישת תרופות, גניבת ציוד: אלו הם רק חלק מהמקרים שיביאו למימוש הפוליסה, בהתאם לסעיפיה השונים.

חשוב להדגיש כי אין ביטוח חופשה אחד אשר דומה למשנהו. בעוד אחדים יכללו הטסות רפואיות או הפנייה לבתי חולים רלוונטיים להמשך הטיפול, אחרים יתמקדו אך ורק בפיצוי הכספי. האחרון יינתן בדרך כלל לאחר תקופה מסוימת, בה תבדוק חברת הביטוח את נסיבות המקרה האמור. וכן, לרוב זה גם יקרה כשהנוסע כבר בארץ.

תיעוד – מסמכים וקבלות

רצוי מאד לשמור כל תיעוד של הוצאה רפואית אשר נגרמה במהלך השהות בחו"ל. קבלות על תרופות, הפניות רפואיות או טיפולים שווים כסף, והרבה מאד כסף. כאשר מגישים את כתב התביעה, בין אם בחו"ל ובין אם בישראל, יש לצרף את כל המסמכים האלה.

סוכן הביטוח של החברה, או לחילופין מחלקת התביעות בה, יבדקו את נסיבות המקרה. שום כיסוי לא יינתן לפגיעה אשר חורגת מתנאי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל: למשל, ביטוח חופשה בסיסי אינו יכסה פגיעות ספורט אקסטרים. מרגע הגשת המסמכים, ובהנחה שנבחרה חברה אמינה ומקצועית, ייחל התהליך שבסופו קבלת הכספים החיוניים כל כך.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל השוו מחירים אצלנו באתר Wobi.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור