השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב בשנת 2022

ביטוח זה הוא בבחינת רשות, אך עדיין- אינספור אנשים מודים מדי יום על כך שהוא קיים. ביטוח מקיף, אשר מכסה שורה רחבה של נזקים לרכב, יכול לחסוך סכומי עתק. עם זאת, על מנת שלא לשלם סכומים גבוהים לא פחות על ביטוח שאינו משתלם, רצוי לבחון היטב את השטח. השוואת מחירי ביטוח מקיף, לכן, היא בבחינת חובה.

ביטוח מקיף לרכב נועד לכל אותם המקרים בהם ניזוק הרכב, בין אם עקב תאונה, שריפה, פריצה או כל פגיעה אחרת. ההיבטים המעשיים שלו כוללים, בין השאר, תשלום פיצויים בגין מקרים אלה, הנפקת רכב חלופי במידת הצורך, כיסוי נזקים הנגרמים לצד ג'- והרשימה עוד ארוכה.

פה מתחילה ה"בעייתיות" של ביטוח זה, והסיבה בגינה מומלץ כל כך לבצע השוואת מחירי ביטוח מקיף- אפילו יותר מאשר השוואת ביטוח חובה, למשל. הכיסויים הביטוחיים אמנם נשמעים פשוטים על הנייר, אך ישנם מקרים רבים שלא נכנסים לכל קטגוריה, ומביאים למדיניות שונה של חברת הביטוח. מעבר לכך, כל הסכם כולל סעיפים שונים שנכללים בו, גובה השתתפות עצמית אחר לחלוטין, הגבלות לגבי הנהג וכן הלאה.

מעבר לכך, בשנת 2004 הוחלט גם על חלוקת הביטוח המקיף ליחידות קטנות יותר, אשר ניתן לרכוש גם בנפרד. למשל, אפשר לבחור בביטוח מקיף שיתמקד רק במקרים של תאונות, בעוד אחר ייתן את הדגש על נזקי תאונה בלבד. איזו פוליסה מתאימה ביותר? ואיך יודעים מאיפה להתחיל? הכל מתחיל בצעד אחד פשוט.

הפיתרון: השוואת ביטוח מקיף

ההגדרות השונות של החברות לביטוח מקיף, כמו גם רשימת המשתנים הגדולה, באה לידי ביטוי במחירים. אם השוואת מחירי ביטוח צד ג', למשל, תראה הבדל בין ההצעות השונות, פה הפערים יהיו גדולים פי כמה. למעשה, ניתן למצוא שוני של עשרות אחוזים בין החברות. הסכומים הגבוהים יחסית של ביטוח רכב יבטיחו שאחוזים אלה יתבטאו בהרבה כסף.

השוואת מחירי ביטוח מקיף ניתן לבצע במספר דרכים. הבסיסית ביותר תהיה בירור, פנים מול פנים או באמצעות הטלפון, אל מול נציגים נלהבים של חברות הביטוח. יש שעושים זאת גם היום, אם כי הרוב המוחלט של רוכשי הביטוח המקיף גילו כבר את נפלאות הטכנולוגיה. השוואת מחירים דרך האינטרנט, כפי שנראה מיד, פשוטה הרבה יותר.

לקבלו הצעה לביטוח רכב

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור