שינוי תנאי פוליסת ביטוח נסיעות לאחר יציאה מהארץ

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא רכישה הכרחית של ישראלים רבים טרם הטיסה לאחת ממדינות העולם. בדרך כלל, יתאים הביטוח לצרכי הנסיעה כמו כפפה ליד. אך מה קורה כאשר מעוניינים לשנות משהו בתנאי הפוליסה? האם ניתן להחליפה גם לאחר הטיסה? אנחנו ננסה לענות על השאלות החשובות האלה.

שינוי תנאי פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

כידוע, ישנם סוגים רבים של ביטוחי נסיעות לחו"ל. כל אחת מהפוליסות כוללת תנאים שונים בתכלית למימוש, פיצויים כספיים בגובה אחר ומשך זמן שאינו קבוע כלל. בחלק מהפוליסות הסעיפים הללו קבועים, אך במקרים רבים אחרים ניתן לשנות אותם בכל מועד- ואפילו לאחר העלייה על המטוס.

אחד השינויים הנפוצים ביותר הוא הארכת משך הביטוח. כך, למשל, בטיולי תרמילאים רבים אשר נוטים להתארך לא פעם, ועל אחת כמה וכמה בנסיעות המבוססות על כרטיס פתוח, ניתן להאריך את הפוליסה- אך רק אם הסעיפים המפורטים בחוזה אכן מאפשרים סוג זה של שינוי.

כך מתבצע השינוי בפועל

שינוי תנאי ביטוח נסיעות בחו"ל אינו שונה בצורה מהותית מאשר טרם הנסיעה, אם כי קשיי המרחק הופכים את כל ההליך למעט מסובך יותר. מרגע יצירת הקשר עם חברת הביטוח דרך אחד ממספרי הטלפון שבוודאי דאגה היא לצייד את הנוסע בהם, יידרש המבוטח העתידי למלא הצהרת בריאות, לבחור בכיסויים הרלוונטיים עבורו, לחתום על המסמכים ולשגר אותם לחברה האמורה.

סוגיית התשלום אינה אמורה להיות בעייתית אף היא. התשלום הרי נקבע על פי מספר הימים, וניתן להגדיר אותם מחדש באופן הפשוט יותר. עם זאת, לרוב מצורפת אל סכום זה גם תוספת סמלית עבור השינוי, אשר מסצכמת לרוב בדולרים בודדים.

יש נסיעות שמצריכות גמישות, ואחרות לא

על מנת לערוך בכלל שינויים בתנאי הפוליסה, צריך להכיר אותה על בוריה. כך, לדוגמא, כאשר רוכשים ביטוח חופשה בסיסי, שאינו מכסה ספורט אקסטרים. חשוב מאד לבצע את התוספת או שינוי הפוליסה טרם ביצוע פעילויות מסוג זה, או שהנוסע יישאר ללא כיסוי כלל. ביטוח נסיעות לחו"ל צריך להיות מותאם לנוסע בכל רגע נתון, ופוליסה גמישה המאפשרת שינויים הכרחית למטרה זו.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור