שירותי דרך וגרירה בביטוח הרכב

זהו סעיף חשוב ביותר בפוליסות ביטוח רכב רבות, בעיקר ביטוח מקיף. ביכולתו לחסוך לא מעט מאמצים ועוגמת נפש, וכך להפוך את הרגעים שלאחר התקלה ברכב למעיקים מעט פחות. הכוונה שלנו, כמובן, היא אל שירותי דרך וגרירה. אנחנו נתייחס למאפיינים השונים של שירותים חשובים אלה.

על משמעות שירותי הדרך והגרירה

שירותי דרך נכנסים לתמונה, אם כן, כאשר רכב מסוים נתקע לו באמצע הדרך. ההיבט המרכזי שלהם הוא גרירתו של הרכב למקום המיועד, למשל מוסך. כך, נמנעים מהנהג כל אותם ניסיונות לאתר חברת גרירה אשר זמינה במועד המסוים, ולא תגבה מחיר מופקע על השירות. שירותי הדרך, אם כך, זמינים בכל שעות היממה, ובכל מזג אוויר.

היבט אחר של שירותי דרך במסגרת ביטוח רכב מתייחס למקרים מהם קיצוניים מעט פחות, אשר לא מצריכים בהכרח גרירה. כאן, אפשר להציג מספר פתרונות, הנכללים לרוב במסגרת הסעיף האמור בפוליסה, ביניהם:

  • תיקון הרכב.
  • החלפת גלגל.
  • הסעת הנהג.

הדרך להשגת שירותי הדרך

כפי שכבר ציינו, שירותי דרך יאפיינו לרוב את פוליסות הביטוח המקיף. יחד עם זאת, אין זה מובן מאילו כלל שהם אכן יימצאו להם בכל אחת מהפוליסות אשר מוצעות בתחום. כמעט תמיד, יינתנו השירותים במסגרת של "ריידר", כלומר, תוספת למחיר הפוליסה- במקרה הזה, של כ-150 ש"ח לשנה. עם זאת, אין ספק שסכום זה זול הרבה יותר מאשר גרירת רכב, למשל, בדרך ה"מסורתית".

חשוב להדגיש גם ששירותי דרך וגרירה לא מגבילים בדרך כלל את מספר הפעמים אשר נהג מסוים יכול להשתמש בהם לאורך השנה הביטוחית, כמו גם את האזור בו זה קורה. גם אם התקלה נעשית הרחק מביתו של המבוטח, נניח, הוא זכאי בהחלט לקבל את השירותים האלה.

למי מתאים הסעיף?

ברמה הכללית, שירותי דרך נפוצים בעיקר כאשר המדובר הוא בכלי רכב ישנים באופן יחסי, או כאלה שמאחוריהם היסטוריה ארוכה של טיפולים. באותה מידה, חברות ביטוח רכב רבות יעידו כי פעמים רבות מזמינים את ההרחבה נהגים מבוגרים, שאינם סומכים על יכולות הנהיגה שלהם באופן המלא. ואולם, שירותים אלה נפוצים גם בכל קצוות האוכלוסיה, בהתאם לשיקול הדעת של הנהג האמור.

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור