ביטוח באינטרנט בשנת 2022

בשנים האחרונות עוד ועוד מוצרים ניתנים לרכישה באינטרנט, ואתרים רבים מספקים אחד משני שירותים עיקריים:

  • שירותי מכירה בפועל של מוצר כלשהו
  • שירותי השוואת מחירים בין המוצרים השונים שנמכרים באתרים אחרים

Wobi מאפשרת לבצע את שתי הפעולות הללו תחת קורת גג אחת. יתר על כן, Wobi מציעה מוצר שנתפס עד היום בקרב מרבית האוכלוסייה כבעל מחיר קבוע כמעט, ובוודאי לא כמוצר שאפשר להשוות את מחירו ולרכוש באינטרנט.

שירות קשוב, עכשווי ומקוון

למעט Wobi, כל אתרי האינטרנט בישראל שעוסקים בתחום השוואת מחירי ביטוח רכב באינטרנט (אלה שאינם בבעלות חברת ביטוח כזו או אחרת) מספקים שירות מיושן שבמסגרתו מתבקש הלקוח להשאיר פרטי התקשרות ואחר כך הוא נשלח להמתין לשיחה טלפונית מחברה או סוכנות ביטוח שזהותה לא מוסגרת מראש ולא תמיד רשומה באתרים מסוג זה. בחלק מן המקרים, החברה לא חוזרת ללקוח ובמקרים אחרים שיחת הטלפון מגיעה במועד כלל לא מתאים.

אתר Wobi נשען על טכנולוגיה המתקשרת עם חברות הביטוח המובילות בישראל לשם השוואת מחירי ביטוח בין כל הגופים המובילים. ב-Wobi מקבלים הצעות מחיר תוך דקות ורוכשים את חבילת הביטוח הנבחרת ישירות מאתר האינטרנט.

בשלב זה באתר השוואת מחירים ורכישה של מרבית מוצרי הביטוח הנפוצים ובראשם ביטוחים בסיסיים (ביטוח רכב, ביטוח דירה), השוואת מחירי ביטוח משכנתא וביטוח נסיעות לחו"ל.

ביטוח במחיר משתלם שמתאים לך

איזה סוג ביטוח מתאים לך? מייד לאחר בחירת הביטוח המתאים לך למטה, יחל תהליך של קבלת הצעות מיידית מחברות וסוכניות ביטוח מובילות. בתום תהליך ההוואה ניתן יהיה לרכוש את הביטוח באתר האינטרנט שלנו. כל התהליך לא אמור לקחת יותר מעשר דקות.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור