לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

ב-Wobi תוכלו להשוות בין מגוון הצעות לביטוח דירה, לקבל את כל המידע שחיפשתם, ולבסוף לרכוש את ההצעה הכי משתלמת בתהליך פשוט ומאובטח

אז איך זה עובד?

 • מבינים מה מחפשים בתהליך קצרצר

 • מקבלים מגוון הצעות ובוחרים את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם

 • רוכשים את הביטוח באופן מהיר, פשוט ומאובטח

ביטוח תכולה וביטוח מבנה –
מה ההבדל?

ביטוח תכולה

כל החפצים שלכם בדירה, חוץ מחפצים הנמצאים בגינה, בחדר המדרגות, על גדרות או על דרכים מרוצפות שנחשבים חלק מהדירה ובבעלות המבוטח

ביטוח מבנה

כל מה ש"קבוע": מרפסות, צנרת, מתקני ביוב ואינסטלציה, מתקני הסקה, דודים, שערים, מערכות סולריות, מתקני טלפון וחשמל, גדרות ודרכים מרוצפות השייכות לדירה

כמה טיפים לפני שקונים

 1. דייקו בערך התכולה

  חשוב שתעדכנו בפוליסה את השווי האמיתי של החפצים שלכם כדי להיות מפוצים בהתאם במידת הצורך. לשמחתנו, הפיצוי שמקבלים הוא לפי ערך המוצר כשהיה חדש בניכוי השתתפות עצמית

 2. כסו ציוד אלקטרוני

  יש לכם טלויזיה שעלתה הון? מערכת סראונד שאתם משוויצים בה לכולם? במקרה שקרתה תאונה שגרמה לשבר של ציוד אלקטרוני כגון טלוויזיה, מערכת סאונד, או מחשב, תקבלו את תגמולי הביטוח המגיעים לכם בהתאם לתנאי הפוליסה

 3. סמנו "כל הסיכונים" לחפצים שאתם יוצאים איתם מהבית

  תשמחו לדעת כשאתם מבטחים תכולה, ורוכשים את הכיסוי "כל הסיכונים", התכולה מכוסה גם מחוץ לדירה. רכשו את הכיסוי במידה ויש לכם שרשרת או טבעת ממש יקרה שאתם אוהבים לענוד, ורוצים להיות רגועים ולדעת שהיא מכוסה, או כדי לכסות תכולה שאתם יוצאים איתה מהבית, כגון מחשבים, ציוד צילום, טלפונים ניידים ואופניים לא ממונעים

 4. תנו לשמאי לערוך בדיקה

  לפני שעושים ביטוח דירה, מומלץ לעשות בדיקת שמאות/סקר כדי לחשב במדויק את ערך הדירה ותכולתה. מעבר לכך שלא תצטרכו יותר לשמור חשבוניות רכוש, תדעו שתקבלו פיצויים מלאים בשעת הצורך. ברוב הפוליסות מוצע שירות שמאות בחינם או מותנה בתכולה בשווי של מינימום ₪250,000

 5. מיגון

  לכל פוליסת ביטוח תכולה קיימת דרישת מיגון מינימלית הנקבעת בהתאם לסכום הביטוח הנדרש ולתנאי הפוליסה של החברה המבטחת. המיגון הבסיסי הדרוש הוא דלת כניסה פלדלת, רב בריח או דלת עץ מלא הננעלת במנעול רב זרועות. חשוב שתבדקו את המיגון הקיים בדירתכם, כי זה תנאי הכרחי לקניית ביטוח דירה

 • אחריות צולבת

  משכירים או שוכרים דירה? חשוב לכלול בפוליסה סעיף זה, המעניק כיסוי לנזק הנגרם לצד שלישי בשל רשלנות המשכיר או השוכר. בנוסף, מומלץ להימנע מלקחת אחריות רחבה לנזקים מעבר לאחריות על פי דין. (חלק מהפוליסות מפילות אחריות רבה מדי על השוכר במקרה של נזק לדירה).
  חשוב לבדוק מראש כל מקרה לגופו: מה מגדירה הפוליסה במקרה של רעידת אדמה, נזקי טבע אחרים, נזקי בלאי למבנה או נזקי צנרת.

 • ביטוח צד ג'

  המבוטח יקבל עפ"י חוק פיצויים במקרה של תאונה בה נגרם מוות או נזק לכל אדם או רכוש המוגדר כ-צד ג', בשטח מדינת ישראל. הפיצויים תקפים גם אם המקרה אירע מחוץ לדירה, וסכום הכיסוי הינו בהתאם לפוליסת הביטוח של המבוטח.

 • עזיבת הדירה

  אם הבית שלכם לא מאוכלס יותר מ-60 ימים רצופים,יידעו את WOBI כדי שתגמולי הביטוח שלכם לא יפגעו.

 • שרברבים

  כשאתם עושים ביטוח דירה, תוכלו לבחור בין "שרברב בהסדר" או "שרברב פרטי". שימו לב שעלות ההשתתפות העצמית והפרמיה משתנה בהתאם לבחירתכם. באופן כללי, ידעו את חברת/סוכן הביטוח לפני תיקון הנזק.

 • השתתפות עצמית

  לכל כיסוי קיימת השתתפות עצמית שונה. את ההשתתפות העצמית ניתן להגדיל או להפחית בהתאם לתנאי הפוליסה הבסיסים ובכך לשנות את גובה הפרמיה.

 • כלים סניטריים

  מכסה נזקים בלתי צפויים לפריטים כגון כיורים, אסלות, אמבטיות, כיריים, זכוכיות, שיש ומראות.

 • השלמה לשווי שוק/סכום ביטוח נוסף

  בבתים משותפים, במקרה של רעידת אדמה, אם אין אפשרות לבנות מחדש את הבניין במלואו, ניתן לרכוש כיסוי שמקנה פיצוי לשווי המלא של הדירה (שווי עלויות בניה + שווי קרקע). בהעדר כיסוי זה, תפוצו בשווי עלויות הבניה בלבד.

 • שיבוב

  במקרה ואדם גרם נזק לדירה אותה הוא שוכר, חברת הביטוח תשלם לבעל הדירה (המבוטח) את פיצויי הנזקים, אך מיד אח"כ תגיש תביעה נגד אותו שוכר. זוהי 'תביעת שיבוב'. לכן, יש לבדוק שחוזה השכירות שלכם כולל סעיף "ויתור על זכות השיבוב נגד השוכרים" כדי למנוע תביעה נגד הצד השוכר.
  אם הדירה היא בבעלותכם, ודאו שהפוליסה כוללת סעיף "שיבוב הדדי" כדי למנוע מקרה בו חברת הביטוח של השוכר יתבע את המשכיר לפיצויי הנזק בדירה.

 • חבות מעבידים

  סעיף זה מבטיח למעסיק כיסוי המגן עליו במקרה שנגרם לאחד מעובדיו נזק בשל רשלנות, תאונת עבודה או מחלה שנגרמה תוך כדי/ עקב העבודה בעסק. מדובר על נזק שנגרם לעובדים קבועים בבית כגון עוזרת או מטפלת, ולא לעובדים 'זמניים' כמו בעלי מקצוע המגיעים לתקן תקלה. כמו כן, הכיסוי כולל הוצאות משפטיות של בעל העסק בגין תהליכי תביעה אלו. שמו לב שסכום ומשך הכיסוי משתנה בין חברות הביטוח.

 • כיסוי לנזקי טרור

  כיסוי המכסה במקרה של נזקים כתוצאה ממלחמה, פיגוע חבלני ופגיעה שנעשתה ע"י הצבא או הממשלה. הכיסוי כפוף לתנאי הפוליסה שברשותכם.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור