לא רק לפסנתר כנף ביטוח הובלת דירה חשוב לכל אחד

מזל טוב! אתם עוברים דירה. מעבר לקשיים הנפשיים והסנטימנטליים הכרוכים בהתנתקות ממקום אחד ומעבר למקום חדש, ישנם גם תהליכים מעשיים לא קלים בעת מעבר דירה

התהליך הקשה ביותר, על-פי רוב הדעות, הוא תהליך הובלת הדירה. לוקח זמן רב להחליט על חברת ההובלות אשר תהיה אמונה על תכולת דירתכם והעברתה הבטוחה לביתכם החדש. אחר – כך מגיעה האריזה עצמה ובכלל, אנו שרויים בסיטואציה לחוצה ומעיקה. על אף כל אלה, אסור לנו לאבד את הראש, ויש להקפיד על הדברים הקטנים גם במצבי לחץ, ובפרט על ביטוח חברת ההובלות.

מי עושה את הביטוח, אני או חברת ההובלות?

בניגוד לרוב המקרים בהם אתם אמונים על ביטוח מטלטליכם, במקרה זה האחריות היא של חברת ההובלות. הובלת דירה משמע נסיעה רציפה, לעיתים אף ארוכה, של משאית כבדה עם ציוד רב, כבד ובעל ערך כספי. מן הראוי שלכל אלה יהיה ביטוח. אולם לא תמיד זה המצב.

שימו לב, לחברת ההובלות צריכה להיות פוליסת ביטוח על תכולת המשאית, ולא על המשאית עצמה. במקרים בהם הציוד ניזוק, או חס וחלילה במקרה של תאונה, ביטוח מקיף לציוד הינו בגדר חובה, ומוטב שתוודאו זאת לפני שהנזק כבר התרחש.

בקשו מחברת ההובלות להציג בפניכם פוליסת "רכוש מעבר"

רק פוליסת רכוש מעבר תכסה את תכולת הדירה, ולא אף ביטוח אחר.  חשוב לוודא כי לא מדובר בביטוח מקיף למשאית עצמה אלא בביטוח על הציוד שבתוכה ואותו היא מובילה. הובלת דירה עושים אך ורק אם התכולה מבוטחת! בנוסף, חשוב לדעת שלא כל הפוליסות זהות. ישנם סוגי פוליסות רבים, בעזרת הכללים הבאים תוכלו לדעת האם הביטוח תקין ויעמוד לצידכם במקרי קיצון.

איך בודקים את הביטוח?

הפרמטר החשוב ביותר הוא גובה הכיסוי של הפוליסה. מדובר במספר המיוצג באלפי שקלים, וככל שיהיה גבוה יותר כך טוב יותר. ברוב המקרים, הבדיקה צריכה להיות פשוטה: אם כיסוי פוליסת הביטוח נמוך מ-100,000 ₪, הפוליסה בעייתית. אם הכיסוי הוא מעל 100,000 ₪ – הפוליסה תקינה.

פרמטר נוסף הוא סעיף "כיסוי נזקים בפריקה ובטעינה" – סעיף זה אמור להיות כתוב במפורש ובצורה שלא משתמעת לשתי פנים. אם הפוליסה לא כוללת סעיף זה אזי שהפוליסה לא תקינה בעליל.

פרמטר שלישי,נקרא לו, "ספציפי" – בדקו שהמשאית הרשומה בפוליסה זו אותה משאית אשר מבצעת בפועל את הובלת תכולת דירתכם, ולא משאית אחרת. בהמשך לסעיף זה, ראו כי חברת הביטוח אשר הנפיקה את הפוליסה מוכרת לכם. בהצלחה!

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור