הרחבות בביטוח תכולה – להגן על הבית

המחשבה על ביטוח דירה נדחקת הצידה עם ההוצאות הגדולות הכרוכות ברכישת דירה ונטילת משכנתא. לעיתים קרובות אנחנו המומים מכמות ההוצאות הקיימת בעת רכישת דירה כמו ביטוח משכנתא, ביטוח מבנה, תשלומי מיסים למיניהם שאנחנו דוחים ביצוע ביטוח תכולה על הדירה למועד שבו יהיה לנו יותר אפשרויות כלכליות.

עם נטילת משכנתא מאחד הבנקים למשכנתאות, מחייב אותנו הבנק לרכוש ביטוח משכנתא וביטוח מבנה כתנאי לאישור המשכנתא ובמטרה להבטיח את החזר תשלומי המשכנתא במקרים קיצוניים של פטירת אחד הלווים או במקרים של נזקים כבדים העלולים להיגרם למבנה כתוצאה מרעידת אדמה או נזקי טבע חמורים אחרים.

חברות הביטוח אשר מציעות ביטוח משכנתא וביטוחי מבנה הנדרשים על ידי הבנק מבינות את הצורך בהשלמות לביטוח ומציעות הרחבות לביטוחי המשכנתא על מנת להקנות ביטחון לבעל הדירה שערכה וערך התכולה שלה רבה. אחת ההרחבות הנפוצות המוצעת לרוכשי דירה חדשה או לבעלי דירה קיימת היא הרחבה של ביטוח תכולה. על פי הרחבה זו, מעניקה לנו חברת הביטוח את האפשרות לבטח את התכולה של הדירה ולקבל את שווי התכולה במקרה של נזקים חמורים לדירה.

חשיבות של ביטוח תכולה

העולם המודרני, תרבות הקניות והמחירים הגבוהים של עיצובים יוקרתיים וחומרי גלם איכותיים של רהיטים, מוצרי חשמל ואביזרי נוי שונים לבית הפכו את הבתים של כולנו למיני מוזיאונים מבחינת שווי התכולה שלהם. כולנו שואפים לעצב את ביתנו במיטב הרהיטים והאביזרים ועם השנים אנו מוצאים עצמינו עם בית שתכולתו מתקרבת בשוויה לשווי המבנה.

עם יוקר הרכוש עולה גם מפלס הדאגות, כולנו רוצים לשמור על רכושנו אבל לעיתים אין הדבר נתון בשליטתנו ונזקים חיצוניים כמו שריפות לא עלינו, הצפות ואפילו פריצה יכולים לגרום נזקים חמורים אשר יפחיתו את שווי הרכוש שלנו ויגרמו לנו לאבד כסף רב. הרחבת ביטוח תכולה ורכישת ביטוח דירה יכולה לתת מענה לחששות אלו. רכישת ביטוח תכולה אשר כולל ביטוח דירה ואת תכולת הדירה ומבטיח החזר הערך של התכולה במקרים של נזקים חמורים הוא הפתרון לשקט נפשי, שנת לילה טובה יותר והבטחה לשמירה על כספינו ורכושנו על כל מקרה שלא יהיה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור