ביטוח כנגד נזקי טבע – על רעידת אדמה וצרות אחרות

כל אחד מאתנו שלקח משכנתא בעבר נתקל בדרישה של הבנק לרכישת ביטוח משכנתא הכולל ביטוח מבנה מפני רעידות אדמה. אם חושבים על זה לעומק, למרות ההוצאה הנוספת, ביטוח דירה המגן מפני רעידות אדמה הוא ביטוח רלוונטי במיוחד לאור מקרי רעידות האדמה ההולכים ומתרבים בעולם בכלל ובאזורינו בפרט.

מה הוא ביטוח רעידות אדמה?

ביטוח רעידות אדמה הוא ביטוח המבטיח כיסוי רחב ביותר למקרים של נזקים למבנה כתוצאה מרעידת אדמה. רעידות האדמה הפוקדות את אזורינו בזמן האחרון והמיקום של ארץ ישראל על השבר הסורי אפריקאי מהווים סיכון גדול להתרחשות של רעידת אדמה וכתוצאה מכך לנזקים חמורים למבני בתים במיוחד כאלה שלא נבנו במקור באופן המאפשר התמודדות עם רעידת אדמה.

הנזקים כתוצאה מרעידת אדמה הם גדולים ולרוב הסיכון העיקרי הוא שהמבנה יצא מכלל שימוש לאחר רעידת אדמה. יסודות רעועים ומבנה של דירה שאינו מותאם להתמודדות עם רעידת אדמה הם רק חלק מהמקרים בהם רכישת ביטוח דירה, ביטוח רעידות אדמה וביטוח מבנה היא בגדר חובה למי שמעוניין לכסות את עצמו ואת השווי של הדירה על כל מקרה שלא יהיה.

כיצד ניתן להגן על הדירה שלי?

רכישת ביטוח דירה, ביטוח מבנה, ביטוח נגד רעידות אדמה וביטוחים נוספים שנועדו להגן על הרכוש ועל המבנה של דירתנו מעניקים כיסויים נרחבים למקרה של רעידת אדמה. בין הכיסויים, אנחנו יכולים לבחור כיסוי בעבור הוצאות של אנשי מקצוע האמונים על ביצוע שיפוץ ותכנון מחדש כמו אדריכלים, מעצבי פנים, משפצים וכדומה, כיסוי בעבור הוצאות שכר דירה שעלולות להידרש עקב יציאת הנכס מכלל שימוש, כיסויים בעבור תשלומי משכנתא במקרה של נכס אשר יצא מכלל שימוש וכיסויים נוספים.

לאור האמור לעיל ולאור הסיכונים הקיימים למבנים בישראל שאינם עמידים בפני רעידות אדמה, מומלץ לכולנו לרכוש ביטוח רעידות אדמה, ביטוח מבנה וביטוח דירה על מנת לא רק מבחינה כספית והבטחת הכיסויים העתידיים אלא גם מבחינת השקט הנפשי שלנו. אין פלא שהבנק המאשר את המשכנתא דורש ביטוח מבנה המכסה מפני רעידות אדמה ומבטיח כיסויי משכנתא במקרה של אובדן שימוש של הנכס כתנאי לאישור משכנתא למבנה, כיסוי מפני רעידות אדמה הוא כיסוי חובה לכל מי שברשותו דירה בישראל.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור