ביטוח מכשירי סמארטפון כחלק מתכולת דירה

נו, כבר קנית את הסמארטפון החדש? התלהבת מהיכולות שלו והתחלת להוריד אפליקציות? כדאי שתעצור לרגע ותשאל את עצמך עד כמה אתה אוהב להסתכן. אם התשובה היא 'הרבה', כנראה שלא תחשוב כמה כדאי לך לרכוש ביטוח למכשיר. אם אתה מעדיף שלא להסתכן ולשמור על הצעצוע החדש מכל משמר, כדאי שתעשה ביטוח מכשירי סמארטפון

חשוב על הסכום שהשקעת במכשיר: גם אם חילקת את הקנייה ל-36 תשלומים (כנהוג בחברות הסלולר) מדובר בהשקעה של מעל 4,000 ש"ח עבור המכשירים החדישים ביותר. על השקעה כזו צריך לשמור.

תאר לך שהאייפון שלך נופל על הרצפה והמסך שלו נשבר. בעידן של מסכי המגע, אין כל תועלת במכשיר שהמסך שלו אינו תקין. תאר לעצמך סיטואציה נוספת: אתה הולך ברחוב ומגלה לפתע שהאייפון שלך נעלם. בירור קצר יגלה שהוא נגנב (כיום מדובר בסחורה 'חמה' – גניבות סמארטפונים הן עניין נפוץ מאוד).

אתה בוודאי מדמיין לעצמך כמה עוגמת נפש תיגרם לך במקרים כאלו. ומה זה אומר? שיש לך שתי אפשרויות, בדרך כלל: להישאר ללא מכשיר כלל, או לתקן אותו במאות שקלים ולעיתים גם יותר מזה. תשמח לדעת שיש גם אפשרות שלישית: להזמין כבר עכשיו ביטוח מכשירי סמארטפון ולהיות שקט.

אל תחשבו שביטוח תכולה מכסה את הכל

מה זה בעצם הסמארטפון בייחס לשאר מכשירי האלקטרוניקה שיש לנו בבית? הרי המקרר שלנו עולה כמו הסמארטפון, שלא לדבר על מוצרי חשמל אחרים, וגם תכשיטים ודברי ערך נוספים. את כולום דאגנו לבטח תחת ביטוח של תכולת הדירה, אך את הסמארטפון שלנו שגם הוא באופן עקרוני נכנס אל תכולת הדירה, אך אינו נחשב לחלק ממנה, כל עוד לא הצהרנו עליו ביום בו רכשנו את ביטוח תכולת הדירה.

האייפון שלך רגיש. טפל בו

הטכנולוגיה החדישה אשר הציפה את השוק לפני שנים אחדות היא אמנם מהמרתקות והמדהימות שהיו כאן מאז ראשית האנושות, אבל יש לה גם חסרונות: היא רגישה, היא מתוחכמת אך מורכבת, היא קשה לתיקון והמשימה למציאת חלפים עבורה יכולה להיות קשה ביותר. לצד הסכנה מגניבות, ברור שהאייפון שלך נמצא כל הזמן בסכנה תמידית. אגב, בשל הייחודיות של מכשירי האייפון, ניתן למצוא מעבדות שירות המתמחות בתיקון אייפון.

המצב הזה מביא לכך שכל תיקון של מכשירי סמארטפון נחשב יקר מאוד וכל גניבה תהפוך לבעיה קשה. העובדה הבעייתית עוד יותר היא שמדובר בעניין שכיח למדי. אז במה תבחר: לסכן את המכשיר, להשקיע לאורך שנים עוד כמה אלפי שקלים כדי לתקן שוב ושוב את המכשיר, או להזמין ביטוח מכשירי סמארטפון ולשלם כמה עשרות שקלים בחודש ולא יותר?

כיצד תדע איזה ביטוח להזמין?

לאחר שהחלטת להזמין ביטוח מכשירי סמארטפון, אתה זקוק מן הסתם להנחיה ולסיוע בנושא. הרי אינך יודע מן הסתם איזה ביטוח להזמין, כמה זה עולה ומי הן החברות המומלצות ביותר בשוק מבחינה זו. יש לנו פיתרון טוב מאוד עבורך.

הרשת – ובעיקר הפורומים הטכנולוגיים השונים – מספקים זירות נפלאות לשיתוף מידע ולתמיכה בנושאים שונים. כך למשל, פורום אייפון אשר מנוהל על ידי אנשי מקצוע ובו חברים גם משתמשים בעלי ניסיון וידע רב בתחום הסמארטפונים, יוכל לסייע לך בפתרון השאלות הללו בצורה הטובה ביותר.

זהו המקום בו תוכל לשת את האנשים בשיקולים שלך, להחליט האם לרכוש דווקא את האייפון של חברת אפל או כל סמארטפון אחר, להתייעץ לגבי סוגי הביטוחים שונים ואף לקבל מהחברים בפורום עצות והמלצות לגבי חברת ביטוח כזו או אחרת.

שם, למשל, תוכל לגלות כי ביטוח דירה וכן ביטוח תכולת דירה אינם מכסים לרוב את הסמארטפון עצמו ולכן תיאלץ לרכוש עבורו ביטוח נפרד – מה שבוודאי יחסוך לך כסף רב במקרה של גניבה. שם גם תוכל להבין עד כמה חשוב להזמין ביטוח מכשירי סמארטפון ועד כמה מדובר בנושא מהותי וחשוב.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור