האם לרכוש ביטוח לדירה שכורה

כל מי שנכנס לדירה שכורה בישראל, חשוב שיברר גם בכל הנוגע לביטוח מתאים עבור הדירה הזו. שוכרי דירה רבים בישראל מוותרים על ביטוח הדירה השכורה שלהם על מנת לחסוך כסף, אך לעיתים חיסכון זה עלול לעלות להם ביוקר בהמשך הדרך. ישנן סיבות רבות בגינן כדאי מאוד לבטח גם דירות להשכרה (ולא רק דירות שרכשתם), ובכתבה זו נפרט מעט אודות נושא זה. מומלץ מאוד, בכל פעם ששוכרים דירה, להתייעץ עם סוכן הביטוח שלכם באשר לאפשרויות שלכם לביטוח הדירה השכורה

דירות להשכרה הן דירות שאנו גרים בהן למשך תקופה מסויימת, לרוב קצרה, ולכן רבים בוחרים שלא לבטח דירות להשכרה. אך מה עם התכולה הנמצאת בתוך הדירה? ומה אם יקרה נזק לדירה אשר נובע מאשמה ישירה שלכם? אלו הן רק חלק מהסיבות בגינן כדאי לבטח גם דירות להשכרה.

לאחר שחיפשתם במשך זמן רב דירה, ולבסוף מצאתם את דירת החלומות שלכם ונכנסתם אליה, אסור לשכוח להתייעץ עם סוכן ביטוח ולברר איתו אם משתלם לכם לבטח את הדירה. אם יש לכם תכולה יקרה (למשל מחשב, טלוויזיה, סלון יקר, מוצרי חשמל יקרים וכו') או תכולה שחשובה לכם (תכשיטים, פריטים בעלי ערך סנטימנטלי וכו'), כדאי מאוד לבטח אותם למקרה של פריצה או גניבה.

בנוסף, חשוב לזכור כי אם יקרה נזק כבד לדירה כתוצאה ממחדל שלכם (למשל שריפה שקרתה בעקבות נר שהשארתם דולק או סדין חשמלי פועל), חברת הביטוח של בעלי הדירה תוכל לתבוע אתכם עבור הנזקים הללו. אין ספק כי ביטוח לדירה שכורה ייתן לכם שקט נפשי. בנוסף, בחלק מחוזי השכירות מוטלת על השוכר החובה לבטח את הדירה. אם בחוזה השכירות שלכם זהו המצב, עליכם לבטח את הדירה!

כיצד רוכשים ביטוח לדירה שכורה?

לאחר שאיתרתם דירות שמתאימות לכם, בקרו בהן והחליטו על איזו דירה אתם הולכים. לאחר שלב המשא ומתן על מחיר השכירות וחתימת הסכם השכירות (רצוי לאחר התייעצות עם עורך דין המתמחה בתחום), הגיע הזמן לפנות לסוכן ביטוח איכותי, על מנת שייעץ לכם בכל הנוגע לביטוח דירתכם השכורה.

התחרות בתחום הביטוח היא גבוהה מאוד ולכן מומלץ להתייעץ עם כמה סוכנויות. העלות של ביטוח דירות להשכרה היא לרוב נמוכה יותר מאשר ביטוח של דירות למכירה, אך כדאי בכל זאת לקבל כמה הצעות מחיר על מנת לברר אם יש באפשרותכם לעמוד בעלות הביטוח.

מומלץ לשקול את כל השיקולים בעד ונגד הביטוח (רוב השיקולים הם כמובן בעד הביטוח מהסיבות שצוינו בכתבה זו), ולאחר השוואת מחירים יעילה וסקר שוק מקיף, בחרו את ההצעה המשתלמת מכולן.

ביטוח דירות להשכרה יאפשר לכם לישון טוב יותר בלילה, להיות רגועים ושלווים יותר ולא לדאוג למקרה שייגרם נזק לדירה או לרכוש שלכם. לסיכום, אנו בהחלט ממליצים בחום לרכוש ביטוח דירות להשכרה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור