ביטוחי דירה של Wobi

הדירה היא הנכס היקר ביותר לרבים, ולרוב היא אינה רק דירה, אלא בית.
ביטוח דירה שייך לקטגוריית הביטוחים הבסיסיים, ומטרתו כיסוי הוצאות במקרים של אסונות טבע, שריפות, פריצות וכל בעיה אחרת.
ביטוח דירה מכסה באופן מוחלט נזקים בדירה עצמה או נזקים לרכוש

מחירו של ביטוח דירה תלוי בגורמים רבים. Wobi מספקת לרוכשי ביטוח דירה ברשת מידע אמין וממוקד. באתר Wobi הנוח לשימוש גם השוואות מחירים מהירות.

ביטוח מבנה מכסה על נזקים הקשורים לתשתיות הבית השונות. פוליסת ביטוח מבנה תכסה על נזקים בצנרת המים, החשמל, מתקני טלפון ומערכת ההסקה, וכן על נזקים בתקרה, ברצפה, בקירות ובגג. בנוסף, ביטוח מבנה נועד לכסות גם מפני פגיעות קשות בנכס שנגרמו כתוצאה משריפה, אסון טבע, התלקחות אש או פריצה.

הביטוח מכסה גם את כל המרכיבים המחוברים למבנה: צנרת, תשתית חשמל, מרצפות, חלונות, דוד שמש ועוד. גובה הפוליסה נקבע בהתאם למשתנים מסוימים במבנה, וחברת הביטוח מכסה את כל הוצאות תיקון הנזקים והטיפול באירוע.

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מכסה מגוון גדול של סיכונים: שוד, פריצה, גניבת תכשיטים או חפצים יקרי ערך אחרים, שריפה שמכלה את הבית, שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני. ביטוח התכולה מבטח כנגד פגעי מזג אוויר שונים כמו ברקים וסערות, התפוצצויות ומקרים נוספים המפורטים בכתב הפוליסה.

בעת רכישת הביטוח תיאמד תכולת הבית והרכוש. כדאי לדעת כי ביטוח תכולה אינו כולל רכוש הנמצא מחוץ למבנה (בחדר המדרגות או החצר), בעלי חיים, כלי נשק או ציוד עסקי.

ביטוח מבנה + ביטוח תכולה

את שני הביטוחים החשובים האלה, ביטוח מבנה וביטוח תכולה, ניתן לרכוש גם בחבילה אחת, החוסכת לכם כאב ראש ומכסה אתכם מכל הכיוונים. אפשר לפצל את שני הביטוחים לשתי חברות ביטוח שונות, אבל צעד כזה מייקר את הפוליסה. בנוסף לכך ייגבו מהמבוטח דמי טיפול כפולים.

ביטוח דירה לזמן קצוב

בזמן נסיעה לחו"ל הדירה חשופה יותר לפריצות ולנזקים. אדם שאינו מחזיק בביטוח דירה יכול לרכוש ביטוח דירה יומי על פי תעריף יומי. תקופת הביטוח היומי מוגבלת לרוב בזמן ומיועדת לתקופות קצרות. הביטוח היומי, כמו ביטוח הדירה הקבוע, כולל ביטוח מבנה וביטוח תכולה. בעלי ביטוח משכנתה יכולים לבטח לתקופה קצרה גם את תכולת הדירה, ולנסוע בראש שקט לחופשה או לעבודה בחו"ל.

כיצד בוחרים ביטוח דירה?

כאשר בוחרים ביטוח דירה יש לקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

  • גובה הפרמיה החודשית
  • גובה הכיסוי הביטוחי
  • מה בדיוק כוללת הפוליסה ומה אינה כוללת?
  • מה גובה ההשתתפות העצמית?

ביטוח דירה ב-Wobi

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של פוליסות ביטוח דירה. כל פוליסה כוללת תנאים שונים והרחבות אחרות. כיצד תדעו איזה ביטוח דירה יספק לכם ולמשפחתכם את ההגנה הטובה ביותר? כיצד תוכלו להשוות בקלות בין הפוליסות השונות? כיצד תדעו שהצעת המחיר שקיבלתם אכן משתלמת?

אין צורך להתקשר לסוכן הביטוח, או לבקש בעצמכם הצעות מחיר מחברות הביטוח: אתר Wobi מרכז עבורכם את כל המידע הדרוש כדי להחליט איזו פוליסת ביטוח דירה מתאימה לכם ביותר. ביטוח דירה על כל היבטיו הוא הוצאה לא קטנה. עשיית ביטוח ברשת יכולה להוזיל את מחיר הביטוח. Wobi מציעה מחירי רשת לצד עבודה עם סוכני ביטוח אמיתיים ומבטיחה שירות מהיר, אמין ונעים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור